Příspěvky k tématu: Extrem Bike Brdy (ID: 205) |
Ostatní témata |
| Autor: Mirek | Datum: 2010-05-13 20:07:13 |
| Ten víkend žádnej závod neplánuju, jestli vyjde počasí, tak se půjdu jen tak pro radost svézt na bajku do lesa. Už ani nevím, jaké to je |
|
| Autor: Honzis | Datum: 2010-05-12 21:15:21 |
| já bych jel 22.5 třeba jablonec n/N je to z Phy 1,5h po dálnici. | |
| Autor: Fany | Datum: 2010-05-12 19:38:59 |
| drasal a kral je urco lehci teren.skoda.tesil jsem se |
|
| Autor: Mirek | Datum: 2010-05-12 12:49:59 |
| jj, vím o tom. Jenže na start to mám 135km, takže tam kvůli 19km závodu určitě nepojedu. Zas tolik ty časovky nemiluju |
|
| Autor: PeBe | Datum: 2010-05-12 08:10:18 |
| Mirek: 22.5. je UAC Bělská vteřina | |
| Autor: Mirek | Datum: 2010-05-11 18:25:39 |
| Psal jsem maila pořadateli, panu Hudečkovi. Nad Drásalem jsem taky trochu uvažoval, no uvidíme. Nicméně 22.5. je v závodním kalendáři nějak volno, tak bysme tu trať mohli tréninkově projet, jak jsme se dříve domlouvali, ikdyž se závod nekoná. Nepřidá se někdo z orange bajkerů? Tempo by bylo svižné, ne však závodní. Rozhodně nechci na každém kopečku a rozcestí zastavovat a čekat. Pod Plešivcem na Lhotce krátce za polovinou trati bysme dali lehký oběd v hospůdce U Prejzků (tam co je sraz při Plešivecké držce), pak by se pokračovalo dál. Krásných 100km neustále v lese na bajku. Samozřejmě pouze za dobrého počasí. | |
| Autor: Honzis | Datum: 2010-05-11 17:19:55 |
| Míro a kde jsi to zjistil? Jestli to je pravda, tak navrhuju zopáknout Drásala |
|
| Autor: Mirek | Datum: 2010-05-11 14:11:05 |
| S politováním musím oznámit, že díky nezařazení tohoto závodu Českým svazem cyklistiky do ČP v maratonu, se letos opět eXBB nekonají |
|
| Rok 2007 | ||||||
| Autor: Vendu | Datum: 2007-08-29 09:57:48 |
| Kuřátko, graulace!!! Ty jsi úplnej universál |
|
| Autor: Kuře | Datum: 2007-08-28 18:03:24 |
| díky za gratulace!! | |
| Autor: Jestřáb | Datum: 2007-08-25 22:08:37 |
| Gratulace Mirku i Kuře k dnešnímu extrémnímu výkonu v Brdech. Doufám, že se ještě potkáme na nějakém bikobém závodě. Já ale mám po Krakatitu Brd plné zuby, takže proto jsem dal radši přednost Varům ... |
|
| Autor: Mirek | Datum: 2007-08-25 21:03:08 |
| tak Kuře dneska opět parádní výkon v tomhle těžkém závodě, pátý celkově a čtvrtý v kategorii, škoda že to nevyšlo na bednu. Já ho viděl pouze na startu a pak v cíli, to už měl sněděný guláš a vypité pivo (dal mi skoro hodinu) |
|
| Autor: D!ablo | Datum: 2007-08-21 08:48:54 |
| JIRIKU: Takze v sobotu odpoledne mas volno ... co kdybysme dali tohle Day by Night - MTB štafetový závod 7 Hodinovka |
|
| Autor: Jiřík | Datum: 2007-08-18 23:28:33 |
| Tak v sobotu dopoledne bohužel nemohu. Možná si odpoledne dám výlet směr Brdy, tak bych vás třeba mohl pozdravit. | |
| Autor: Jiřík | Datum: 2007-08-18 23:23:26 |
| Autor: Mirek | Datum: 2007-08-18 21:00:37 |
| Ahoj, je to v sobotu 25.8. start už v 8 30, takže to chce být na místě minimálně hodinu předem, více v propozicích. A jestli předvedeš stejný výkon jako loni v Mýtě, tak mají Šlapky po Kuřeti dalšího adepta na bednu. Proti Mýtu je tohle opravdový MTB závod v terénu, žadný letecký den nečekej |
|
| Autor: Jiřík | Datum: 2007-08-17 20:45:32 |
| Ahoj, existuje sice velmi malá, nikoli však nulová pravděpodobnost mé účasti. Prosím ale o upřesnění: je to v sobotu 25.8., nebo v neděli 26.8.? To Mirek: pokud se zůčastním, opět bohužel nepojedeme spolu. Vzhledem k pro mně vražedné délce a hlavně mé letošní vpravdě bídné výkonnosti, bych zvolil taktiku stejnou jako na Brdském švihu. Jen bych byl tentokrát nerad poslední v kategorii. |
|
| Autor: Jiřík | Datum: 2007-08-17 20:34:08 |
| Autor: Marťas | Datum: 2007-08-10 08:32:15 |
| Tak Kuře, je to Tvoje, ukaž jim jak se lítá do kopečků |
|
| Autor: Mirek | Datum: 2007-08-09 22:01:47 |
| Taky jedu. Krásná trať a tak blízko, to by byl hřích se nezúčastnit, když jezdíme takové dálky třeba na Drásala, Malevil a někteří i do Rakouska |
|
| ID | Název | Akce | Přísp. | Poslední příspěvek | Založil | Privátní |
| 6 | Web, diskuze ... | 244 | 2026-06-22 10:26:57 | Jura | ANO | |
| 422 | Trénujeme v létě |
|
1729 | 2026-06-21 22:35:05 | Kolíkáč | NE |
| 317 | Beskyd Tour |
|
964 | 2026-06-21 09:03:18 | Kolíkáč | NE |
| 623 | L´Etape CZ by TdF |
|
48 | 2026-06-20 21:46:44 | Kolíkáč | NE |
| 552 | Krakonošův cyklomaraton |
|
240 | 2026-06-15 15:34:22 | Koník | NE |
| 185 | Ultramaratony | 275 | 2026-06-11 20:59:07 | Vyhup | NE | |
| 516 | JCL - Jičínská cykloliga | 273 | 2026-06-11 20:42:58 | Kolíkáč | NE | |
| 384 | Trénujeme na jaře |
|
2173 | 2026-06-10 18:45:00 | Kolíkáč | NE |
| 402 | Závodíme v SAL, UAC | 542 | 2026-06-08 11:09:56 | Alánek | NE | |
| 560 | Klubové blatníčky | 45 | 2026-06-05 16:53:18 | Hrabosh | ANO | |
| 19 | Dresy, trička, bidony, samolepky | 2928 | 2026-06-02 08:09:18 | Soused | ANO | |
| 502 | Akce a závody v cizině | 194 | 2026-05-31 18:16:53 | Canadien | NE | |
| 405 | Praha-Doksy |
|
910 | 2026-05-30 21:07:45 | Kolíkáč | NE |
| 374 | Mamut Tour |
|
1198 | 2026-05-30 21:03:58 | Strejda | NE |
| 635 | SAL - Tuchořice |
|
8 | 2026-05-30 19:46:15 | Bobek | NE |
| 629 | Praha-Doksy-organizace |
|
23 | 2026-05-22 18:57:32 | Kolíkáč | ANO |
| 599 | Orlík |
|
80 | 2026-05-19 09:55:55 | Kolíkáč | NE |
| 22 | KPO - Treninkova Tour | 192 | 2026-05-18 20:42:34 | Kolíkáč | NE | |
| 375 | Závodíme na jaře | 656 | 2026-05-13 14:28:00 | Léňa | NE | |
| 371 | Soustředění v Jižních Čechách |
|
1853 | 2026-05-10 19:58:55 | Quit | NE |
| 620 | Lužecká šlapka |
|
43 | 2026-04-29 13:19:06 | VSid | NE |
| 320 | SAL - Peklo severu |
|
17 | 2026-04-26 22:02:19 | Strejda | NE |
| 566 | Sázavák - organizace |
|
60 | 2026-04-23 16:42:52 | Kolíkáč | ANO |