Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: UAC - Královické okruhy a časovka  (ID: 330)

Ostatní témata
Autor: Bobek Datum: 2011-07-18 15:00:28
Já se na to nemůžu koukat.... Už vidím, jak v listopadu budem opět hlasovat o zvýšení klubovného, aby jsme na příští rok udržely Kapra ve stáji. Pardon v řece
Autor: Mišutka Datum: 2011-07-18 14:11:50
Kapr jsi borec!!! Já to tam v neděli po prvním okruhu zabalil. 35 stupňů bylo na mé silně unavené tělo po Beskydu opravdu moc. Hlavně, že v pátek byla předpověď na neděli 24 stupňů.
Autor: Strejda Datum: 2011-07-18 13:23:48
Kapre, jses proste hvezda!
Autor: Orlik Datum: 2011-07-18 10:50:23
Kapr jsi blázen, ale v dobrém
Autor: Kapr Datum: 2011-07-18 10:16:58
Královická časovka se povedla na chvalitebnou
Královické okruhy: průběh závodu na výbornou , cílový spurt do stoupání na nedostatečnou .
Na desátém v kopci nám pomalu odjížděl Sekera s Viktorinem, nikdo po nich nešel. Na 14 km v nejdelším stoupání na Jedomělice měli asi 200 m. Stíhali jsme je asi v šesti, balík 100m za námi byl v klidu. Jel jsem v háku a když borci kolem začali zpomalovat, tak jsem zrychlil. Chytil se mě jenom jeden a 100 m před horizontem jsme dvojici docvakli. Zeptal jsem se jsetli chtějí jet, odpovědí byl nástup Viktorina. Opravdu luxusní spolupráce se Sekerou, Viktorinem a Skopalem. Jeli jsme naplno a na konci 1 kola jsma měli 3 minuty. Druhé kolo zase parádní tempo a na konci 2,5 minuty k dobru. Ve třetím, v kopci před Jedomělicema tam přikládal pod kotlem Viktorin, ale odjet jsme ho nenechali. Zbytek zase kolotoč jak z učebnice. V cíli na mě zbyl Černý Petr , balík přivezl Koprnický s Vitasem za 4,5 minuty .
Parádně jsem si to užil!!!!!!!!!!
P.S. Zajeli jsme nejlepší čas dne...
Rok 2008
Autor: Vlk Datum: 2008-07-14 14:15:47
Přeji Alankovy a Konrádovy brzké zotavení ať mužete brzy opět jezdit.Zdraví Vás Vlk.
Autor: Alánek Datum: 2008-07-14 14:01:03
Marťas -> já to špatně pochopil, takže i já se omlouvám
Autor: Soused Datum: 2008-07-14 13:39:39
Alánku a Konrade! Přeju brzké uzdravení!
Autor: Marťas Datum: 2008-07-14 13:07:45
Alánek - pardon, měla jsem na mysli svoji klíční kost, kde je jen vlásečnicová prasklinka... s tou se už jezdit jakž takž dá, ale holt nesmíš brát za rohy, takže ti v kopci všici ujedou jen tím, že jdou ze sedla
Reagovala jsem na Tvůj vzkaz pro Mirka, se zlomenou to fakt moc nejde
tak držím palečky a srůstej...
Autor: Alánek Datum: 2008-07-14 13:02:40
Marťas--> pokud máš na mysli mou klíční kost, tak je bohužel zlomená a vytvořila se tam skoro 2 centimetrová dislokace
Autor: Strejda Datum: 2008-07-14 12:23:19
Okruhy prosli celkem ve znameni technickych problemu. Nejdriv jeste pred startem se mi pokazilo okenko auta (neslo zavrit). Nastesti Cancellara se mi toho auta ujala a pohlidala mne ho behem zavodu. Pak hned po rozjezdu vidim v prikopu Konrada, jak sedi a drzi se za hlavu. Nastesti kolem neho je nekolik slapek, ktere se o neho staraji, tak jedu dal. Z odpadliku a pomaliku se podarilo nasbirat nejakou skupinku, ale... Dalsi technicke problemy. Nekoho zradil presmyk, jineho zase pedal. A tak v pulce druheho okruhu uz jedu sam. Snazim se sam sebe presvedcit, ze musim makat i kdyz to jedu jako casovku, treba se to nekde bude hodit. Jde to ale dost bidne, az do chvili, kdy pred sebou vidim dalsiho zavodnika. Nu karasa! Vasek Hejda. Predloni jsme dost casto jezdili spolu, ale letos na nej ani nahodou nemam. A taky se mu vubec nechce jet to na samotku. Zbytek ve dvou to uz jde o poznani sviznejsim tempem. V cile zjistuji, ze Konrad nebyl jediny, kdo spadnoul, a tak s bledym a zabalenym Alankem rychle mazeme domu. Dalsi technicky problem zjistuji az dneska: pripsali mne o 5 minut lepsi cas, nez jsem zajel ve skutecnosti. Bylo by sice hezky, dostat se pod 3 hodiny, ale za cenu omylo - to ne. Jakub Charvat jiz je upozorneny a slibil, ze to opravi.
Velka gratulace vsem, kdo to odjel. Ale vetsi tem, kdo to vzdal, aby se postaral o Konrada. Jsem pysny na ten nas oddil!
Autor: Marťas Datum: 2008-07-14 12:11:05
Alánku, není zlomená, jen nalomená
To je poměrně zásadní rozdíl
Autor: Alánek Datum: 2008-07-14 11:55:33
Mirek-->a pak že nejde jet se zlomenou klíční kostí...
Autor: Marťas Datum: 2008-07-14 09:17:05
Chlapi dejte se pořádně dohromady, snad i ta operovaná klíční kost rychle sroste...
Hodně štěstí a držím palce!
přinejhorším budete chvilku jezdit jako já kdesi vzadu, než se půjde opřít do řídítek
Autor: Kapr Datum: 2008-07-14 09:04:01
Radku, Kakač jako správnej šampion hned naskočil a jel, Sekera a já jsme kontrolovali kola, pozbírali bidony a jeli Vás stíhat, až pod Jedoměličák jsme Vás viděli, ale bylo to marné. Viník Soukup se zdržel a jel z další skupinou za námi.
Zdraví Kapr
Autor: Radek Datum: 2008-07-14 08:31:00
To Kapr: díky za info. Bouchlo to za mnou, podrobnosti přesně nevím. My jsme po pádu vepředu čekali a skupinka, kde byl Míra Kakač a Vlasta Fryč k nám dojela, pak jsme jeli dál. Kolik lidí to celkem postihlo (ať už že lehli nebo se tam nějak zdrželi), přesně nevím.
Autor: Kapr Datum: 2008-07-14 07:47:54
Radku, přes toho borce jsme lehli další tři Kakač, Sekera a já.
Zdraví Kapr
Autor: Radek Datum: 2008-07-14 07:43:45
Alánku, Konráde, brzy se dejte do pořádku, držím palce. V našem balíku ve 2.kole v úvodní skupině úplně na stejném místě (tj. na tom hrbu) také lehnul jeden borec. Odřený byl více než dost
Autor: Iceman Datum: 2008-07-14 07:04:10
Pevně doufám,že se rychle dáte dohromady ! Letos je té smůly fakt nějak hodně .
Autor: Mlhoš Datum: 2008-07-14 00:05:56
Alanku, Konrade, take preji at jste co nejdiv v sedlech!
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
6 Web, diskuze ...   244 2026-06-22 10:26:57 Jura ANO
422 Trénujeme v létě Akce 1729 2026-06-21 22:35:05 Kolíkáč NE
317 Beskyd Tour Akce 964 2026-06-21 09:03:18 Kolíkáč NE
623 L´Etape CZ by TdF Akce 48 2026-06-20 21:46:44 Kolíkáč NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 240 2026-06-15 15:34:22 Koník NE
185 Ultramaratony   275 2026-06-11 20:59:07 Vyhup NE
516 JCL - Jičínská cykloliga   273 2026-06-11 20:42:58 Kolíkáč NE
384 Trénujeme na jaře Akce 2173 2026-06-10 18:45:00 Kolíkáč NE
402 Závodíme v SAL, UAC   542 2026-06-08 11:09:56 Alánek NE
560 Klubové blatníčky   45 2026-06-05 16:53:18 Hrabosh ANO
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2928 2026-06-02 08:09:18 Soused ANO
502 Akce a závody v cizině   194 2026-05-31 18:16:53 Canadien NE
405 Praha-Doksy Akce 910 2026-05-30 21:07:45 Kolíkáč NE
374 Mamut Tour Akce 1198 2026-05-30 21:03:58 Strejda NE
635 SAL - Tuchořice Akce 8 2026-05-30 19:46:15 Bobek NE
629 Praha-Doksy-organizace Akce 23 2026-05-22 18:57:32 Kolíkáč ANO
599 Orlík Akce 80 2026-05-19 09:55:55 Kolíkáč NE
22 KPO - Treninkova Tour   192 2026-05-18 20:42:34 Kolíkáč NE
375 Závodíme na jaře   656 2026-05-13 14:28:00 Léňa NE
371 Soustředění v Jižních Čechách Akce 1853 2026-05-10 19:58:55 Quit NE
620 Lužecká šlapka Akce 43 2026-04-29 13:19:06 VSid NE
320 SAL - Peklo severu Akce 17 2026-04-26 22:02:19 Strejda NE
566 Sázavák - organizace Akce 60 2026-04-23 16:42:52 Kolíkáč ANO
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT