Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: UAC - Kolem Posázaví  (ID: 424)

Ostatní témata
Autor: Luke Datum: 2024-07-10 13:17:40
No má milovaná Zdebuzeves to není, ale co se dá dělat...
Autor: Kolíkáč Datum: 2024-07-10 13:10:30
Je to krásná trasa, sjezd do Ledečka je za odměnu, nahoru to nevadí ...
Autor: Luke Datum: 2024-07-10 13:05:55
Ještě že Ledečko nahoru už pojedu sám, tam je to děsný. :)
Autor: Kolíkáč Datum: 2024-07-10 10:25:11
Nechte se zlákat Propozice :: Virtuální prohlídka!
Autor: Kolíkáč Datum: 2024-07-06 20:22:35
Kolem Posázaví 2024 se změnou trasy ... 2 x Ledečko! U akce prohlídka trati a propozice.
Registrace zde, pojďme podpořit svoji účastí amatérskou cyklistiku a neúnavnou práci CFC Kladno!
Rok 2023
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-08-02 14:06:44
My děkujeme za skvělé Posázaví! I když počasí nepřálo, tak se sešla kvalitní konkurence a naši 3 zástupci srdnatě bojovali a vůbec se neztratili. Díky za reporty! Foto týdne si zaslouží velký návrat srdcaře Laca!
Autor: Kolbaba Datum: 2023-07-31 22:52:58
Kolíkáči, dík za pěkné video.
pár fotek: https://www.rajce.idnes.cz/kolbaba-cfc/album/kolem-posazavi-2023
Autor: Čespa Datum: 2023-07-30 20:34:37
aktivní čtení těchto řádek může způsobit trauma, nebo úsměv - kombinace se nevylučuje. Je tu neděle a s ní kultovní závod Kolem Posázaví, což znamená 100% účast i kdyby trakaře padali. Sedám do auta ve slunečném duchu a už řadím z jedničky na dvojku ku Ondřejovu. Krásně bylo za Říčany u Mukařova si dávají sraz pekelníci a vaří jedovatej guláš z mrakomoru, trochu jim ukáplo z hrnce a stěrače to nestačí pobrat i v tu chvíli šlo slunce raději svítit na jinou polokouli. Na místní fotbalové hřiště přijíždím v optimistické náladě s myšlenky na historii tohoto závodu, kdy před pěti a nebo víc lety vařili pekelníci stejnej guláš, vyzvednout si číslo a trochu potrápit mozek na otázkou, jaké mám číslo UAC, no upřímně jsem už zapomněl, co to ten UAC je a střílím od boku.......přijmout pozvánku do hospůdky, objednat si tureckou kávu a lehce zavzpomínat s Kolbabou nad historii, ale nerušit, neboť páruje čipy a přece nechci, aby za mě šlapal Venca......zaplatit a i s autem se posunout k cíli, když v tu chvíli pekelníci začali guláš zahušťovat......převlékání, kontrola kola i přesun na start ve slejváku, brejle mokré ze všech čtyřech stran, pláštěnka už nepobírá a kůže vydává struhadlo.........Start-úvodní kopec se jede s rozumem a tak jen si najít stopu mezi gejzíry vody nahazujíc od zadních kol, první ostrá pravotočivá, seřadit se a co člověk nechtěl, přiřítilo si to zjevení z levá, které v pravotočivé zatáčce nedrží rádius a posílá mě ku škarpě, jen tak tak jsem jí nenavštívil a místo omluvy urážky, no už jsem dost starej, abych obětoval den a místo radosti sklidil kosu v tomto nečasu. Oplany ukázali, kde má každý své limity a taky jakej používá prášek na praní, neboť pěnové útvary u zadku hrají různými barvami i pachy......Před Benátky zas pospolu a tak hop do opatrného sjezdu, daří se a tak se převalujeme k Ratajům, kde ve sjezdu na kostkách mi celej balík odjíždí na 200m a už se nedá do-cvaknout.....jsem vlastně štastnej, jedu si své, jedu si svojí stopu i tempo a nemusím polykat ty litry vody z gejzíru.......před Štemberkem poskládáme mini-skupinku a ve sjezdu mi to ujíždí podruhé, jsem to jelito......ale co, jako jedináček jsem vyrůstal, tak samotka mi sedí.....to celé se odehraje ještě před sjezdem do Ratají......tam mi už vypíná i hlava a celkově se přepínám do modu turista, dnes mi kopce jdou líp než sjezdy, ale hlava velí, nic nedělej, nezávod už a jen se nech dopravit do cíle.......a tak se i stalo.Vlastně krásné šmrdlání v Posázaví a veliké díky Kladenákum
Autor: Luke Datum: 2023-07-29 22:00:43
Poslušný hlásím, že se moc těším. Trať projetá, bez nových záludností. Ve sjezdu pod Zdebuzeves kolem Rybiček bylo v pátek dost naplavenýho štěrku, tak opatrně, ale tam se nic nerozhoduje, tak není ani důvod tam blbnout.
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-07-29 08:54:11
Strejdo neboj, tam taky určitě někdo bude, já to neorganizuji, mám pokyny od Vítka a Kolbaby. Držím všem palce, užijte si to na max!
Autor: Strejda Datum: 2023-07-28 14:23:58
Koliku, buď raději v Rataji. Tam se to pojede dvakrát, tam a zpět. Nu a taky ten náš balík důchodců se do Zbizub vůbec nedostane.
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-07-28 11:23:32
Já budu ve Zbizubech ve vestě tu parádu prostě nemůžu vynechat! Dorazte, kdo má nohy a zdravý tělo a mysl, kluci z Kladna si podporu zaslouží za to, co pro nás furt dělají!
Autor: Technik Datum: 2023-07-28 11:20:12
Dneska chci vyzkoušet jestli mám vůbec sílu po blicí chřipce šlápnout do pedálu... Tak uvidm. Vyhodnotim podel toho jak se budu cítit v sobotu před závodem. Říkal jsme si, že bych se případně šel jenom svezt, nebo zkusil uviset Kolíkáče... ale teď koukam, že Koliku nejdeš?
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-07-25 13:46:01
Já to bohužel nedám
Autor: Luke Datum: 2023-07-25 12:27:33
Zapomněl ses přihlásit... abys tu parádu nevynechal náhodou... :)
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-07-25 08:49:32
Tak kdo dál? Tahle Posázavská paráda nelze vynechat!
Letos upravená trať a zde tradiční vymazlená virtuální prohlídka od držáků z Kladna
Autor: Kolbaba Datum: 2023-07-24 20:42:38
Pane Kolíkáč, opravte prosím u akce odkaz na prohlídku:
https://cfc-kladno.cz/posazavi18_2.php#obsah
A přihlaste se taky ...
Rok 2022
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-08-02 15:44:17
Vít Novák
Po loňské nepřízni počasí se dneska vydařilo mimořádně. Díky tomu se nám na startu sešla rekordní účast. V prvním balíku nás odstartovalo 60 a celkem 189. Začátek jsem rozjel na špici a jel takové tempo, aby mi chutnalo. Ještě před půlkou kopce se ale přese mě převalila Nikola Nosková a pár natěšených Lawi borců a zbytek jsme dost letěli. Dost lidí jsme tedy očesali už v Hradci. Před Oplanama nastoupil Filip Endler. Něco si najel, ale balík letěl a věděl jsem, že nemůže být daleko. Talmberk se jel celkem v klidu a překvapivě ani Ježovice nebylo takové ródeo, jako jsem čekal. Šternberk taky šel a kdyby nás nezbývalo skoro 30, tak bych si i začínal myslet, že na mě nějak záhadně sestoupila forma. Zdebuzeves se začla přesně to, co jsem potřeboval- solidní tempo ale bez nástupů. Pod vrcholem jsme skoro měli Fílu a věděl jsem, že to nevěští nic dobrého. A taky že ano- Venca práskl do koní a skupina se rozletěla. Vpředu zůstalo 12 lidí a já jel v 6 za nima. Kromě mě tu naštěstí bylo pár dalších těžkýh vah a ve sjezdu jsme se dotáhli. Od Kácova to bolelo, ale vydržel jsem. U Zbizub nám odskočila nejsilnější trojice a myslel jsem, že už je neuvidíme. Překvapivě jsme ale do Ratají v 10 perfektně spolupracovali a dolepili se. Na jednu radost z dílčího úspěchu, na druhou už tolik ne, protože jsem cítil, že Rataje nepůjdou. Domněnka se potvrdila hned po pár šlápnutích. Naštěstí jsme zformovali po horizontu 5-člennou skupinku odpadlíků a prali se s protivětrem společeně. Ke konci mi docházela voda, ale žádné křeče mě naštěstí nechytly. Cílový kopec jsme začali ve 4. NIkdo neměl chuť na žádné blbnutí s nástupy. Zkusil jsem trochu zrychlit na kostkách. Moc už to nešlo, ale jeden kousek jsme ztratili. Rovinku hodně pěkně potáhnul Honza Pech. Na kostkách odpadl a zbývající kolega jel hodně pěkně. Čekal jsem, kdy mi dojde- už jsem byl kousíček od toho si vystoupit. Nakonec jsem ale vydžel až do konce a ve špurtu ještě nějak záhadně vymáčknul zbytek sil a přelezl ho. Co se týče výkonu i výsledku vzhledem k letošním výsledkům veliká spokojenost. 3:16 ztráta na vítěze na tomhle profilu jde. Z pořadatelského pohledu se nám vyhly úrazy jezdců a to je asi nejdůležitější.

Jonáš Vojtěch
Vítězství pro Václav Nežerka, parádní teamová práce. Velký dík patří Vít Novák a ostatním organizátorum.
Po nemoci a vice jak měsíci bez závodu nohy s otazníkem, ale nakonec to táhlo dobře Hradec se jede vcelku svižně, úplně mi to nechutná. V Oplanech odjizdi Filip Endler. V balíku se moc nejede a nejvíce tahá Nikola Nosková Fiky následně organizuje skupinu a Filu sjizdime ve stoupani na Zdebuzeves. V Kacove za hlavnim kopcem za to beru a odjizdime s Nezou a Fikym. Jedeme srot, říkám si, že je to vyřešené, ale skupina nás ve sjezdu do Rataji sjizdi. V Ratajich v druhé části vsadí Néža a na kolejích jsme 4 - já, Neza, Tom, Fiky. Jedeme, stridame, budujeme náskok. Před Vyzerkami prvně nastupuji, po chvíli mě sjíždí Fiky s Nezou, Tom chytá diru, zvolnujeme a Tom nás sjíždí. Takto Fikymu zkoušíme nastupovat, nicméně je silný a většinou je na zadním kole nastupujiciho rychleji než zbytek z teamu za Fikym Chudák tom má křeče a opakovaně se vrací. Říkám si, že to bude těžký to nějak vyřešit. V Hradovych nastupuje Neza, Fiky za ním, já chytam diru a dojizdim to. V Ondřejove na prvních kostkách za to beru Fiky za mnou, Neza lehká díra. V kostkach na hvězdárnu parádně nastupuje Tomáš Kotrlík , pak stupnuji tempo, ale jsme stále 3. Do tocky najizdi prvni Neza a dari se mu vyhrat, já ještě prelezu Fikyho a beru druhý flek. Povedlo se to.

Jirka Baier
Kolem Posázaví. Do naha.
Kopeček po startu, věřím, že se pojede v poklidu. Ne. Cuká to, po nočních silných deštich hafo kamení, brzdí se do kopce, broo. Početný balík mizí v dál, na taneček nemám nohy. Formujeme skupinku několika lidu. Střídáme asi 3 z cca 8 lidí, jede se divně, kurva hodně divně. V průběhu závodu napříč všemožnými skupinami z ruzných balíků, s balíkem 2 pěkné svezení, posledních 25 km už hodně za oči, tam někde v grupettu. V cíli zcela prázdné nádrže, myslím, že jsem zhubnul. Za rok budu takovej vůl, že zase přijedu... .

Líba JANOUŠEK
Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Po loňské absenci a předloňském nečekaném vítezství jsem věřil v lepší výsledek. Asi se projevilo, že jsem od Krakonoše díky dovolené a nemoci nezávodil. Už po prvním kopci jsem věděl, že dnes to nebude můj den a dobrá hlava je půlka úspěchu. A svým výkonem (ale příjemně) mě překvapili jiní. A ještě musím vyseknout poklonu a poděkovat pořadatelům, že v dnešní nelehké době stále najdou sílu a chuť uspořádat tak organizačně náročný závod.
Autor: Kolbaba Datum: 2022-08-02 15:00:50
Ale já to chápu, také jsem býval mladý a odvážný. Teď si častěji připadám jako Dr. Galén
Autor: Luke Datum: 2022-08-01 20:39:47
Kolbabo, máš pravdu, bohužel jsou chvíle kdy pod adrenalinem děláme věci, na který nejsme hrdí. Zpětně si pořád myslím, že bych z reakcí lidí přede mnou poznal, že tam auto nebo cokoliv je. Ale samozřejmě jel jsem někam, kam jsem neviděl, hrdej na to nejsem.
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
422 Trénujeme v létě Akce ? 2024-07-21 09:16:40 Kolíkáč NE
611 Bikepacking   ? 2024-07-19 19:52:08 Turista NE
571 Krajem Mirka Zbuzka Akce ? 2024-07-18 21:45:00 Kolíkáč NE
623 L´Etape CZ by TdF Akce ? 2024-07-16 12:40:01 Kolíkáč NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   ? 2024-07-15 08:30:49 Soused ANO
190 ELM - Extraliga Masters   ? 2024-07-14 20:24:06 Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce ? 2024-07-11 09:57:17 Kolíkáč NE
424 UAC - Kolem Posázaví Akce ? 2024-07-10 13:17:40 Kolíkáč NE
187 UAC - Giro de Zavadilka Akce ? 2024-07-08 12:59:47 Doktor NE
502 Akce a závody v cizině   ? 2024-07-08 12:18:07 Canadien NE
421 Závodíme v létě   ? 2024-07-07 10:09:47 Léňa NE
447 Krušnoton Akce ? 2024-07-04 09:46:26 Kolíkáč NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   ? 2024-07-04 08:16:57 Kolíkáč ANO
516 Jičínská cykloliga   ? 2024-07-03 09:49:47 Kolíkáč NE
317 Beskyd Tour Akce ? 2024-07-02 08:35:43 Kolíkáč NE
579 UAC - Litvínov-Lesná Akce ? 2024-07-01 21:31:38 Kolíkáč NE
402 Závodíme v UAC   ? 2024-06-20 23:02:10 Alánek NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce ? 2024-06-18 10:58:10 Koník NE
405 Praha-Doksy Akce ? 2024-06-16 22:51:25 Kolíkáč NE
375 Závodíme na jaře   ? 2024-06-10 12:56:41 Léňa NE
629 Praha-Doksy-organizace Akce ? 2024-06-03 10:52:34 Kolíkáč ANO
635 UAC - Tuchořice Akce ? 2024-06-01 15:11:47 Bobek NE
374 Mamut Tour Akce ? 2024-05-29 12:25:50 Strejda NE
18 Nový člen, host   ? 2024-05-23 13:59:27 Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT