Příspěvky k tématu: Zbraslavská osma (ID: 443) |
Ostatní témata |
| Autor: Pistachio | Datum: 2018-04-15 20:18:02 |
| Díky!! Bylo to krátké, rychlé a výživné cross-country s cyklokrosovou motanicí na louce. Táchyčovi z Dexteru jsem vrátil porážku z podzimní osmy. Na novém karbonovém rámu se jelo parádně a zlato se houpe na krku. Podrobnosti jako čas a počet závodníků doplním dle výsledků pořadatele, žádné budíky nevozím a pospíchal jsem na noční. | |
| Autor: Kolíkáč | Datum: 2018-04-15 19:53:54 |
| Pistachio blatoslapko gratulace! |
|
| Rok 2009 | ||||||
| Autor: Léňa | Datum: 2009-10-20 20:44:36 |
| Kolikáč: Mám fotky, ale v telefonu, ke kterému nemám kabel, kdybych Ti je (teda ji) mohl poslat jako MMS..... Válce?!! Ty jeden, to teda ještě vyrazím na silnice! |
|
| Autor: kámen úrazu | Datum: 2009-10-20 11:36:28 |
| Kolíkáči, k tomu byla příležitost celý léto. |
|
| Autor: Kolíkáč | Datum: 2009-10-20 11:11:49 |
| Nemate nekde nejake fotky? Zabahnene foto tydne by bylo hezke Lena: bojuj bojuj, ja jezdim dnem i noci na valcich v teple a km dopisu az zacatkem listopadu |
|
| Autor: Léňa | Datum: 2009-10-20 08:34:55 |
| Diablo: O tobě taky.... |
|
| Autor: D!ablo | Datum: 2009-10-19 19:21:10 |
| Luci, Kuřátko, Leňo... tady o vás píší.... http://www.cyklodiskuze.cz/zavody/zbraslavska-osma-je-opet-tady |
|
| Autor: Orlik | Datum: 2009-10-19 08:05:05 |
| Léňo přiznej, že se Ti to nakonec líbilo |
|
| Autor: Léňa | Datum: 2009-10-18 22:00:25 |
| Po dnešku můžu opět šlapkám poděkovat, že mi ukázali jak je ta silniční cyklistika krásná. Nebýt honu na Fáfi s Kolíkem, tak by mě v tom počasí ven na kolo nikdo nedostal, nechápu šílence typu Orlíka, Kapra a spol. |
|
| Autor: Ataman | Datum: 2009-10-17 12:41:11 |
| Léňo, taky o té sobotě uvažuji |
|
| Autor: Léňa | Datum: 2009-10-17 12:28:30 |
| Kolíkáč, Fáfi: Chystám šach, mat! |
|
| ID | Název | Akce | Přísp. | Poslední příspěvek | Založil | Privátní |
| 6 | Web, diskuze ... | 244 | 2026-06-22 10:26:57 | Jura | ANO | |
| 422 | Trénujeme v létě |
|
1729 | 2026-06-21 22:35:05 | Kolíkáč | NE |
| 317 | Beskyd Tour |
|
964 | 2026-06-21 09:03:18 | Kolíkáč | NE |
| 623 | L´Etape CZ by TdF |
|
48 | 2026-06-20 21:46:44 | Kolíkáč | NE |
| 552 | Krakonošův cyklomaraton |
|
240 | 2026-06-15 15:34:22 | Koník | NE |
| 185 | Ultramaratony | 275 | 2026-06-11 20:59:07 | Vyhup | NE | |
| 516 | JCL - Jičínská cykloliga | 273 | 2026-06-11 20:42:58 | Kolíkáč | NE | |
| 384 | Trénujeme na jaře |
|
2173 | 2026-06-10 18:45:00 | Kolíkáč | NE |
| 402 | Závodíme v SAL, UAC | 542 | 2026-06-08 11:09:56 | Alánek | NE | |
| 560 | Klubové blatníčky | 45 | 2026-06-05 16:53:18 | Hrabosh | ANO | |
| 19 | Dresy, trička, bidony, samolepky | 2928 | 2026-06-02 08:09:18 | Soused | ANO | |
| 502 | Akce a závody v cizině | 194 | 2026-05-31 18:16:53 | Canadien | NE | |
| 405 | Praha-Doksy |
|
910 | 2026-05-30 21:07:45 | Kolíkáč | NE |
| 374 | Mamut Tour |
|
1198 | 2026-05-30 21:03:58 | Strejda | NE |
| 635 | SAL - Tuchořice |
|
8 | 2026-05-30 19:46:15 | Bobek | NE |
| 629 | Praha-Doksy-organizace |
|
23 | 2026-05-22 18:57:32 | Kolíkáč | ANO |
| 599 | Orlík |
|
80 | 2026-05-19 09:55:55 | Kolíkáč | NE |
| 22 | KPO - Treninkova Tour | 192 | 2026-05-18 20:42:34 | Kolíkáč | NE | |
| 375 | Závodíme na jaře | 656 | 2026-05-13 14:28:00 | Léňa | NE | |
| 371 | Soustředění v Jižních Čechách |
|
1853 | 2026-05-10 19:58:55 | Quit | NE |
| 620 | Lužecká šlapka |
|
43 | 2026-04-29 13:19:06 | VSid | NE |
| 320 | SAL - Peklo severu |
|
17 | 2026-04-26 22:02:19 | Strejda | NE |
| 566 | Sázavák - organizace |
|
60 | 2026-04-23 16:42:52 | Kolíkáč | ANO |