Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Koloděje  (ID: 376)

Ostatní témata
Autor: Turista Datum: 2019-09-20 19:20:45
Jo vcera chutnala, ted se na kolo tolik nedostanu, tak si vazim kazde chvilky
Autor: Bobek Datum: 2019-09-20 13:06:04
Nádhera takové kaše...
Autor: Turista Datum: 2019-09-19 23:15:22
No snad nam Martin zachva prizen. Chtel jsem mu napsat podekovani na Stravu ale ma zamceny profil Co jsem cetl tak v utery to taky nebylo pohoda dvacet. Rozkaz znel jasne, Brod. Napadlo mi do toho vnest trochu variace, a ne tu okoukanou cestu pres Přisimasy. Z Brodu na Kostelec pak jsou tri moznosti, udolim pres Trubu tam je cesta jako tankodrom, kolem Barbanka, tam to taky neni zadna hitparada a to co jsme jeli. Taky to tam nemam rad ale netrpi se dlouho. Skoda ze jste pak nejeli s nama, vzal jsem to tudy co to mam rad.
Autor: Luke Datum: 2019-09-19 22:07:48
Jo, ten nábor byl skvělej. Chudák Martin si vybral den, v úterý by to s náma normálně přejel, takhle si párkrát zaspurtoval, aby mu to před Křenicema stejně odjelo. Na Strašín jsme ho s LukiDanem ještě dotáhli, ale tam dostal od Turisty přednášku na téma "teď to bude pohoda z kopce" a v Babicích jsme ho definitivně vysypali . Potřebujeme lepší recruiting , tak snad příště.
Jinak dneska z mé strany slabota, těšil sem se, ale ani jsem se nedostal na špic, a tak mě to nějak nebavilo a hlava nechtěla jet. Navíc mě přišlo, že jsme vymetly nejhorší silnice v okolí. Před Krupou jsme na větru ztratili Baska a jelikož to vypadalo, že se čekat nebude, tak jsem na něj počkal sám a dojeli jsme to ve dvou. Nebyl by to Basko, abychom si nezazávodili, ale vcelku v pohodě jsme pak dojeli domů. Jinak už to bylo na rukavice a další doplňky, což jsem hrubě podcenil, a na pohodě mi to nepřidalo. 10 stupňů a doma pěkně zmrzlej.
Autor: Turista Datum: 2019-09-19 21:19:44
Nadherna terapie, melo to stavu. Nebylo mi nic a je mi lip. Kolodeje jak maji byt, provedli jsme nabor novych clenu, postraceli nejake cleny, a vsechno stihli nachlup zpatky domu. Diky vsem, moc jsem si to uzil. Postrehy z dnesniho vejletu, jeden bidon staci, je cas vymenit skla v brejlich za cira, a chce to uz silnejsi navleky na tretry
Autor: Luke Datum: 2019-09-19 14:53:30
Čtvrtek 19.9. :
16:00 - kruhak Jiznak -, ...
16:30 - Kolodeje - Basko, Luke, Turista ...
16:50 - Strasin - LukiDan, ...

Nakonec budu v Kolodějích... Pozor zkratka z Uhříněvsi na Netluky je asi pořád neprůjezdná...
Autor: Basko Datum: 2019-09-19 14:37:41
Já jedu, 16:30 Koloděje...
Autor: LukiDan Datum: 2019-09-19 13:01:33
Přijedu na Strašín
Autor: Basko Datum: 2019-09-19 11:08:45
Já jedu, 16:30 Koloděje...
Autor: Luke Datum: 2019-09-19 10:39:11
Jel bych, ale nejsem si jistej Kolodějema... Strašín v 16:50 bych asi dal.
Autor: Turista Datum: 2019-09-19 07:40:17
Bude i dnes ta bajecna ozdravovna? Snad by mi vyslo dorazit na lekci.
Autor: Luke Datum: 2019-09-18 17:56:34
Každý den je o stupeň chladněji, slunce ubývá stejně jako sil. Ale vidina šedé zimy mě zas žene do sedla, co když je to naposled. 18 stupňů, zatvrzele krátký-krátký, je třeba se pomalu otužovat na zimu. V Kolodějích vyslechnout zvon kostela odbíjející další kapitolu tohohle seriálu a počkat na Baska. Víc nás asi nebude, ale držíme tradici a míříme na Strašín. Kontrola nově položeného asfaltu ve Stupicích proběhla úspěšně a dnešní kaše může začít. S větrem v zádech se snažím drtit to jak kdybych jel za Camrdou v háku a za chvíli už jsme na Strašíně. První PR na stavě zacinká a že jich dnes bude ještě požehnaně. Na zastávce nikdo nečeká a tak frčíme dál, zahřátí na provozní teplotu jsme, tak se ještě promotat do Struhařova. Tam se pořád rekonstruuje, takže radši šup do postranní uličky a padáme do Mnichovic. Démon rychlosti je dnes s námi a tak začínáme závodit a nastupovat do každého brdku co je ve sjezdu. Z Mnichovic po uzavřené silnici do Mirošovic, vítr v zádech, pořád přes 40 po novém asfaltu bez aut. Objet zavřený most a míříme do Senohrab v očekávání dokončeného mostu u hřbitova přes I/3. Můj pokus a vyhlášení příměří a rozumného tempa Basko rázným nástupem zavrhuje a tak zas jedem šrot až nahoru. Most je průjezdný, a tak nám nic nebrání vzít to na Pyšely a Nespeky. Akceptuji závodní tempo, dyť to dnes ani nebude stovka, tak pohoda. Všechny brdky jak kdyby byli poslední. Chvíle oddechu se mohla dostavit při sjezdu z Pyšel, ale jak se závodí, tak i tady letíme jak blázni a dole jsme dřív než sem se stačil trochu napít. Prudký výjezd k hlavní, už tu nejsou kostky, ale nový asfalt, nájezdová rychlost přes 40, takže nejde, než to tam neposlat. Konečně jsem urval Baska, říkám si, že by mohl přestat závodit.

Trochu odpočinek po rovince do Nespek, za mostem pravá a míříme na mojí oblíbenou belgickou trasu do Bukovan. Po úzké silničce mezi poli, vypadá to že bezpečně držím Baska za sebou, druhý Brdek ho zkouším odpárat a to se trochu daří. Ve třetím ho chci trochu pošetřit, ale jak cítí zvolnění nastupuje a na větru hned drtí lajnu v protisměru, abych se neschoval do háku. Tak tak ho před vrcholem dávám načež následuje sborové "nádhera". I poslední brdek do Soběhrd jedem na max, než se konečně sneseme do Týnce a v klidnějším tempu si to šineme na Petříkov. Tam ještě poslední pokus o urvání z háku, ale proti větru už se nedaří, abychom si po zaslouženém sjezdu k matičce Praze plácli a rozloučili se. I ve dvou jsme se krásně provětrali. Ještě v Kamenici jsme měli průměr přes třicet, ale bohužel proti větru jsme to neudrželi. I tak si ale myslím, že jsme Kolodějské tradici ostudu neudělali.

Díky Basko, bylo to super!
Autor: Basko Datum: 2019-09-17 10:21:49
Ja taky jedu. 16.00. Kruhak Jiznak.
Autor: Luke Datum: 2019-09-17 10:10:51
Já jedu, 16:30 Koloděje...
Autor: Basko Datum: 2019-09-17 09:32:30
Ahojky. Jedeš dneska ?
Autor: Luke Datum: 2019-09-13 13:22:29
Ve čtvrtek už dle ohraného scénáře, nohy zdají se být mrtvé, ale šinu si to na sraz. Konec denních starostí, tohle se prostě neomrzí. Až doma si uvědomuji, že jsem zapomněl říct své obligátní "dneska bych to dal klidně volněji", ale jestli by to mělo vliv, stejně nevím. Camrda má strach, že nestihneme být doma včas a tak rozjíždí peklo, aby se to stihlo. Chci si vystoupit už u léčebny, ale Basko přede mnou visí, tak si z něj beru příklad a jsem tam. Ale čísla na garminu nevěstí nic dobrého a za chvíli už musí Camrda zvolnit, bo to za mnou někdo odpojil. Pak po vyfrézované silnici na Struhařov, čekám, že se v tom bordelu pojede rozumně a vzpamatuju se. Ale žádnej rozum tu není, chytám pořádnou díru a dost bolí to na asfaltu zalepit. Tak rozjetí mám za sebou, nohy nakonec držej hubu a my letíme na Ondřejov. Dneska to bude o přežití, a tak do zatáčky na Ondřejov nebrzdím, abych neztrácel rychlost. Ze čtvrté pozice by to mohlo jít. Ale Kolíkáč je dnes při chuti a hned jde zas přese mě, aby mu náhodou něco neuteklo. Nakonec po sobě kluci trochu koukaj, tak to zkouším a překvapivě všechny obložím i s pěknou dírou. Tak a teď tuhle chvilku slávy budu vydýchávat až na Ládví
Pak sjezd do Chocerad, kde mi to ujíždí už za přejezdem, ani mi to nevadí, druhej šrot už bych sotva rozdýchával, tak jdu před Baska, že mu aspoň pomůžu nahoře. Basko je ale starej závoďák a před vrcholem mě tam chce nechat, takže ještě jeden spurt do kopce, nedat se. Rychlý sjezd a zase se stoupá, k nějakému statku. Pořád v tempu, tepy jak na závodě a pocit, že se udusím závanem zdejšího hnoje. Kluci chtěj povozit holky od koní, ale já jsem nějak rád, že vezu sebe
Ještě brdek do Přestavlk, tentokrát v režiji Kolíkáče. Poslední naděje na grupeto padá, dneska všichni letí, tohle ještě bude zajímavé. Naštěstí teď sjezd a rovná pasáž. Za Poříčím beru radši záložní gel, nechci tady nikde zůstat. A teď to bude až na Ládví do kopce. Basko několikrát odpadá a zase se vrací, obdivuhodný, jak se kouše, já odpadnout jednou, tak už tu nejsem. Takže radši visím co to jde, Basko už není, čekat se bude prý na kopci, což je pro mě vysvobození a hned přepínám vlastní tempo a jedu zbytek kopce sám. Konečně jsem se trochu vzpamatoval z Ondřejova a jedeme dál. Po rovince pod Petříkov točíme, než se zas na špici usadí LukiDan a letíme vzhůru. S vidinou konce se mi jede už zas docela dobře. HonzaB ještě zavelí aspoň 90, tak vymeteme hladké asfalty přes Kuří a Lipany. Konečně je čas trochu pokecat a všimnout si jak je venku pěkně, podzim se blíží.
Doma úplně mrtvej, hlava vymetená, pocit blaženosti. Díky.
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-09-13 09:37:18
Ve čtvrtek jsme to chteli vsichni rychle a zběsile! Už kolem léčebny na Vojkově se odpadalo, když si to na povel vzal pan regulovčík Camrda, který zastavoval dopravu jak na Vueltě. LukiDan měl zase na starost transport pod Ondřejov, takže jsme se nenudili. Dloubák k ondřejovské pile mě kousal do nohou, ale kde jsou ty časy, když jsem vydržel až nahoru furt 30km/h. Ale máme tu našeho Lukeho, který nahoře wobkládal hodně kvalitním obkladem úplně všechny. Do Chocerad dolů v té letní nádheře vůkol a Komorňas hezky na hrubo. Já teda na malou, a raději točit a točit A pak přes cedule dálnice ztrestat stojku ke statku Levín. Tam obdivovat místní žokejky, ale není na to moc prostoru, protože se už zase rozjíždí lajna do Čerčan a Poříčí. Tam znovu zaúřaduje LukiDan, který nás luxusně odtáhne na Ládví, až máme pobryndané představce. Petříkov dá vzpomenout na Mlhošholm a v zapadajícím slunci si užíváme tu skupinovou bláznivinu. Díky bejci že jezdíte, čtvrtek jsem si moc a moc užil.
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-09-12 12:28:25
Vzhuru za babím létem! čtvrtek 12.09.:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, HonzaB, Basko, Luke
16:30 - Kolodeje -
16:40 - Křenice - Camrda
16:50 - Strasin - LukiDan
Autor: LukiDan Datum: 2019-09-12 10:13:10
Přijedu na Strašín
Autor: Basko Datum: 2019-09-12 09:22:54
Jedu, zkusím stihnout kruhák, jinak budu někde po cestě..16.05
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
439 Trénujeme na podzim   2615 2019-10-15 22:18:54 - Kolíkáč Kajman NE
545 Hurá v říjnu na Ještěd Akce 300 2019-10-13 21:59:17 - Karl Kolíkáč NE
81 Vinohradské Běhny   3967 2019-10-13 20:09:22 - Kolíkáč Kolbaba NE
405 CKKV - Praha-Doksy Akce 806 2019-10-11 21:02:45 - Kolíkáč Kolíkáč NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   656 2019-10-11 13:23:16 - Balu Kolíkáč ANO
20 Zajímavé informace   1556 2019-10-08 17:29:02 - Turista D!ablo NE
437 Závodíme na podzim   179 2019-10-07 08:43:46 - Strejda Strejda NE
434 POS - Poslední šlápnutí Akce 356 2019-10-04 18:47:57 - Kapr D!ablo NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2688 2019-10-04 09:28:01 - Kolíkáč Soused ANO
128 Pořádání závodů   165 2019-09-30 17:59:31 - Kolíkáč Andy ANO
46 Kola - servis, nákup ...   2503 2019-09-28 07:19:40 - Strejda D!ablo ANO
359 UAC - Klikovy vrchy Akce 363 2019-09-24 11:59:24 - Kapr Kolíkáč NE
433 Úvaly-Český Šternberk-Úvaly Akce 200 2019-09-23 08:40:17 - Luke Kolíkáč NE
422 Trénujeme v létě Akce 1602 2019-09-22 10:51:38 - Léňa Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce 2094 2019-09-20 19:20:45 - Turista Kolíkáč NE
421 Závodíme v létě   568 2019-09-16 21:22:12 - Dreamer Léňa NE
606 Tour de Zelenak Akce 20 2019-09-10 13:50:06 - Profesor Nick NE
258 Roadcup   194 2019-09-08 17:29:18 - Strejda Kolíkáč NE
488 UAC - Dobrovice Akce 174 2019-09-05 20:24:16 - Kolíkáč Kolíkáč NE
607 Abruzzo - Grand Sasso   38 2019-09-05 20:08:59 - Kolíkáč Balu NE
601 Klínovec Akce 33 2019-09-05 08:10:53 - Kolíkáč Kolíkáč NE
571 Krajem Mirka Zbuzka Akce 26 2019-09-04 13:50:47 - Strejda Kolíkáč NE
543 UAC - O nejlepšího vrchaře Akce 117 2019-08-29 08:28:46 - Strejda Kolíkáč NE
366 Král Šumavy Akce 1697 2019-08-28 21:50:58 - Dreamer Kolíkáč NE
400 Závodíme na MTB   529 2019-08-22 10:06:00 - Kolíkáč kámen úrazu NE
123 Zlaťák Akce 383 2019-08-22 08:35:11 - Kolíkáč Iceman NE
211 CKKV - časovka do vrchu Lipence Akce 238 2019-08-17 08:42:35 - Barbánek Bigmig NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..