Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Sázavák  (ID: 457)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2024-04-29 12:39:23
Vyzobáno ze Stravy:
Olda Novotny
Sázavák - DNF, Kobli hovadisko win
Po startu nic moc, zadarmo odjíždí dva ze Šlapek a jejich auto.. kdo ví, ten ví, někdy kolem Janovic to zkouší na větru nejdřív Kobli, kterej teda i poctivě tahal aby se úplně neparkovalo, pak to na škarpě zkouším já, odvážím sebou Jirku Jirince, kterej předpokládám že nebude střídat.. a když se rozhodl ve šlapavým sjezdu do Kácova vystřídat, odjel mi asi osmdesátkou, no co už ve stoupání se selektuje čtveřice, kde máme dva lidi, zbytek akce v zmenšující se skupince s Radkem Vodvářkou a jeho bros, ve Skalici bohužel řetěz neposlouchal, tak jsem si ušetřil souboje o čtvrtej flek a vyvezl se nahoru autem

Jan Vojtisek
8th, od Kacova v prvnim baliku cca 7 lidi. Pred nami unik 3 zavodniku, ktery jsme uz bohuzel nesjeli. Muj domestik Petr Proschl pracoval kvalitne bohuzel zavod nedokoncil. Ve sjezdu u Zdebuzevse predemnou borec skobrt pedalem, to ho rozhodilo a sel pres riditka kotrmelec vedle na louku - snad je ok.

Radek Koblic
Taktiku jsem si naplánoval jasně, víceméně i vyšla, Olda odjel na větru, já ho nabíram v půlce kopce, nicméně balík nás ještě dojel, další zrychlení a už jsme ve 4, bohužel Šíma na dalším kopci odpadá, tak ve 3, Jirku J. ještě trhame v posledním výjezdu od dálnice , pak už jen s Petrem J., dalo by se říct o první místo, ale to nevíme, že před námi jede ještě jednem borec, který si očividně pomáhá za autem (viděl jsem to dost jasně). Nicméně jedeme takový tempo, že už z Chocerad jedeme konečně o vítězství, nedarujeme si ani metr a rozhodl až spurt, kde jsem to hodil na poslední chvíli.

Radim
... pekne pocasi vylakalo asi tak 50 kousku, ale pohodova vyjizdka s pokecem to uplne nebyla, zavodilo se hned od prvnich kilometru, coz jsem si uplne nepral a vlastne ani neakceptoval, ujelo mi to hned v Oplanech, ale pak dal pres Janovice do Kacova na a proti vetru jsme to zvladli ve ctyrech, pak ve dvou s Tomasem Bartosem, na zaver uz zase ve ctyrech si jeste trochu zablbnout v cilovem kopci ... a mam toho jako celkem plny brejle! A Garmin rika, ze vpredu prerazeno 12x a vzadu 419x, takze i pro razeni to byla celkem sichta! Koleno bylo citit, ale zda se, ze v tech teplotach okolo 20 stupnu by to snad i v zatezi mohlo nejak fungovat.

Petra Zůnová
už když mě na to ukecali, tak jsem věděla, že je to blbej nápad - že mi všichni frnknou a budu to trápit sama. A přesně tak to také bylo Ale jednooká mezi slepými králem, 1. místo v kategorii Ženy (byly jsme jen dvě 😂). Pozn. prvního balíku jsem se dokázala udržet asi 100m, to byla úplně jiná liga, pak už jsem jenom smutně koukala s vidinou, že pojedu proti větru sama, načež mě kousek zachránil Pavel Vojta (a pak už jsem to zas neuvisela).

Michael Mullen
Well, that was a big impulse. I feel like my heart is ready to explode. Those 5-6min max race efforts are tough! That’s why I like these practice races. They lay bare my weaknesses, clarifying my fitness gaps. Some strong guys out there today. Kudos to all, and especially the organizers for a good race. The attached heartrate chart clearly shows that there was almost no "rest" during the race. I spent nearly 60minutes between 175-180bpm and hit my highest HR this year @191bpm. Ouch!
Autor: Kolíkáč Datum: 2024-04-29 07:34:21
Díky za parádní mozaiku reportů u akce! Furt s vámi jeduuuuu
Autor: Daffy Datum: 2024-04-27 22:21:18
Diky všem za paradni den plnej bolesti. Moc jsem si to s Váma užil.
Sázavák nikdy nezklame!!!
Autor: Kolíkáč Datum: 2024-04-27 21:35:02
41 natěšených silničářů se proletělo na 32. ročníku Sázaváku. Sešla se parádní kvalita a slunečné a teplé počasí tomu dalo punc světovosti
Díky všem, co dorazili!
Výsledky zde, prosíme o kontrolu a případné upřesnění posílejte přes kontakt. Fotky zde.
Autor: Kolíkáč Datum: 2024-04-27 10:52:01
POZOR ZMĚNA! Vzhledem k rekonstrukci silnice a výstavbě vodovodu v Hradci jsme nuceni upravit letošní trasu v jejím závěru. Z Ondřejova jedeme přes Hradové Střímelice až do Stříbrné Skalice, kde na náměstí odbočíme doleva směr Konojedy a stoupáme nahoru k cíli, který je na začátku parkoviště, kde byl start.
Srdečně zveme všechny milovníky silniční cyklistiky na 32. ročník vyjížďky "Sázavák", která se uskuteční v sobotu 27.04.2024. Po dobrých ohlasech a zkušenostech z minulého roku, start znovu ve 14h. na lesním parkovišti nad Hradcem u Oplan. Propozice a trasa u akce.
Trasa přes Oplany do Uhlířských Janovic, poté výjezd na Mitrov a spadneme do Kácova k řece Sázavě. Odtud znovu nahoru směrem k dálnici, kde se před ní dáme doprava na Zdebuzeves. Alpským sjezdem slítneme k Blanici a přes Divišov a Ostředek frčíme k Sázavě do Chocerad. HP s pudinkem nesmí chybět, ale pod kostkami na Ondřejově doprava směr Hradové Střímelice až do Stříbrné Skalice, kde na náměstí odbočíme doleva směr Konojedy a stoupáme nahoru k cíli, který je na začátku parkoviště, kde byl start.
Profil a mapa :: Garmin :: Strava :: Foto s odbočkami
Autor: Vláďa Datum: 2024-04-26 22:03:23
Plánuju jet na start kolmo. Odjezd 12:45 ze Strašína...
Autor: Radim Datum: 2024-04-07 22:43:49
To zní dobře, i ten odpolední čas je fajn, to bych se mohl přijet podívat, ale ne že poletíte jako howada už od Oplan!
Rok 2023
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-05-02 09:09:17
Díky za reporty! Parádní fotky od Čespy zde, díky!
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-04-29 20:18:31
Daniel Antl – 3 v 1 rozjetí - Sázavák - vyjetí
Tak jsem se svezl v pelotonu všehovšudy tak 3 km :) netušil jsem, že se pojede kudla hned od startu a neměl jsem na to pozici..takže celý závod ve čtyřech a posledních 20 km na samotku. Bylo to pěkně,ale výživné, chvílema jak ve vodních lázních...

Vláďa
Kousalo to od začátku. Nástup střídal nástup. Pak se formuje únik Kuře/Luke/Kubišta. TFD to ale nestačí a snaží se to dojet a očesat to málo co ještě zbylo. Za Kacovem už to bylo moc a vystupuj si. Nakonec se do cíle dotahujeme s Lukem (sorac za ty Chocerady).V Choceradech čekání na vlak a dojetí Žáby. Po dnešku asi můžu říct, že už umím jezdit na kole

Karolina
Sázavák… vidím oranžově🧡… můj 1. cyklo závod
Chtěla jsem použít titulek “Vodjelo ti to”, ale ne tak úplně se to splnilo, protože Filip Mikeš a po pár km i kufrujíci Igor mi neodjeli a já se za nimi táhla celou dobu a Kocourovi jsem ukradla slova na titulek, která sedí… koukala jsem na oranžovou celou dobu☺️
Posázavský kraj miluju, stoupání vždy odtrpím, sjezdy si užiju, tak prvně se startovním čísle na kole právě Posázavím mě šíleně lákalo i to, že mi to fakt vodjede a já bez balíku nějak dojedu… A ještě ke všemu ho organizují Vinohradské Šlapky😊 Ale to počasí, předpověď na prd a ještě se vyplnila… Kocour mě a LIVko autem vyzvedl doma a cesta na start nemohla být víc motivující - slejvák a na konec kroupy a proudy vody… na startu všichni závodníci v autech modlící se za zázrak a nakonec to přišlo, start v 14:00 a obloha se projasnila… všichni mi vodjeli po pár metrech a tak nějak bezstarostně s Kocourem a Igorem v dešti, který mi vlastně nakonec ani nevadil, bavila jsem se nad sprchami, které jsem dostávala od Šlapek přede mnou, jinak to nešlo… stoupák do Ondřejova mě vyšťavil, ale kluci mě zatlačili🥹 a ve Stříbrné Skalici nás naproti dojel Barbánek a to mě neskutečně nakoplo a tak do cíle to najednou jelo skoro samo, až na ty stoupající serpentíny z Hradce…
A několik závodníků ještě na nás opozdilce čekalo a vyhlášený pudink ve skleněné míse pro vítěze nám vylízat nechalo🥹
Jsem neskutečně vděčná Vinohradským Šlapkám, jaký jsou to bezva parťáci🧡, co podpoří, díky

VSid
Po osmi letech závod. Už taková klasika - cestou z Brodu zmoknout a vychladit se. V závodě jízda v háku, tedy proti sprše, pak už to bylo stejně jedno, když začalo lejt znovu. Původně jsem plánoval jet domů na kole, ale po dojezdu mi byla fakt zima, ještěže mě jeden dobrodinec vzal autem do Počernic na vlak. Vyhřívané sedačky přišly opravdu vhod. Parádní trénink. Spokojenost. Druhý v kategorii (ze dvou 😀)
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-04-29 20:04:37
Díky všem, co dorazili i v tak nepříznivé předpovědi. Hřeje to neskutečně, když na startu 8 orange. Mám premiéru v zaváděcím autě, ale překvapivě si to užívám. Všichni zaslouží obdiv, byla to skvělá bitva. U akce výsledky a první fotky, moc se těšíme na reporty!
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-04-28 18:24:50
Srdečně zveme všechny milovníky silniční cyklistiky na 31. ročník vyjížďky "Sázavák", která se uskuteční v sobotu 29.04.2023. Letos velká změna trati, start ve 14h. na lesním parkovišti nad Hradcem u Oplan. Propozice a trasa u akce.

POZOR velká změna oproti minulým ročníkům! Vzhledem k rekonstrukci hlavní silnice Mukařov - Vyžlovka, se letos vše přesouvá blíže k Sázavě.
Trasa přes Oplany do Uhlířských Janovic, poté výjezd na Mitrov a spadneme do Kácova k řece Sázavě. Odtud znovu nahoru směrem k dálnici, kde se před ní dáme doprava na Zdebuzeves. Alpským sjezdem slítneme k Blanici a přes Divišov a Ostředek najedeme na původní trasu. HP s pudinkem nesmí chybět, ale pod kostkami na Ondřejově opět změna, doprava směr Stříbrná Skalice a před ní zahnout doleva, do jevanského údolí k cílovým hradeckým serpentinám, cíl nahoře před hlavní silnicí - prohlídka tratě.
Mapa, profil, propozice u akce.
Autor: VSid Datum: 2023-04-25 21:31:46
Naposledy jsem závodil před osmi lety... A na jediným Sázaváku, který jsem absolvoval, jsem kufroval. Letos aspoň pustím navigaci, to bude legrace, až ta paní začne mluvit.
Autor: Hulis Datum: 2023-04-25 14:42:23
Původně jsem jet chtěl.... Ale vzhledem k okolnostem a tomuto měsíci kdy jsem se na kolo skoro nedostal nevim nevim... Za duben mám v nohách cca 200km, od pátku nemocnej a furt se mě drží rýmička, takže zvažuju jestli se svezu pod první kopec a pak si vstoupim nebo jestli bych třeba nepomohl nějak organizačně kdybych se na závod vykašlal... Bylo by s něčím potřeba?
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-04-25 11:15:54
Zatím 7 Šlapek, paráda, kdo dál? Úkol zní jasně! Orange lavina musí posekat veškerou konkurenci ve všech výkonnostních kategoriích!
Autor: Vyhup Datum: 2023-04-05 18:42:40
Mně se z toho rozpisu rekonstrukce jeví, že jestli kruháč průjezdný bude, tak omezeně, kyvadlově, tedy na semafory...
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-04-05 17:31:28
Jestli tomu dobře rozumím, tak kruhák Mukařov je nedobytná pevnost?
Autor: Vyhup Datum: 2023-04-05 12:31:47
Pro ředitelství Jažlovická : Rekonstrukce Kutnohorské silnice
Autor: Sukes Datum: 2023-04-03 09:57:48
Jo zase jedno neodolatelné vítězství tradice nad vším! Velemiluji šlapkařské tradice!
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-04-03 08:34:39
Věřím v tradici, malé změny v Sázavě, kde je most v rekonstrukci a pak před Mukařovem, kde by se jel Tehovec, Srbín bude zavřený, dělají tam kanalizaci, hlásil mi to Radek V. ...
Autor: Bobek Datum: 2023-04-02 23:33:52
Trasa 2023 ?
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
405 Praha-Doksy Akce ? 2024-05-30 10:44:47 Kolíkáč NE
374 Mamut Tour Akce ? 2024-05-29 12:25:50 Strejda NE
375 Závodíme na jaře   ? 2024-05-29 09:37:10 Léňa NE
611 Bikepacking   ? 2024-05-28 09:36:22 Turista NE
317 Beskyd Tour Akce ? 2024-05-27 09:47:17 Kolíkáč NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   ? 2024-05-26 11:32:04 Soused ANO
18 Nový člen, host   ? 2024-05-23 13:59:27 Kolíkáč NE
516 Jičínská cykloliga   ? 2024-05-22 09:46:20 Kolíkáč NE
629 Praha-Doksy-organizace Akce ? 2024-05-21 11:59:00 Kolíkáč ANO
403 Sudety Tour Akce ? 2024-05-20 15:05:56 TinkTink NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   ? 2024-05-16 17:20:20 Kolíkáč ANO
599 Orlík Akce ? 2024-05-14 08:28:08 Kolíkáč NE
384 Trénujeme na jaře Akce ? 2024-05-13 10:59:23 Kolíkáč NE
620 Lužecká šlapka Akce ? 2024-05-11 20:14:19 VSid NE
22 KPO - Treninkova Tour   ? 2024-05-07 22:01:29 Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce ? 2024-05-06 09:22:59 Kolíkáč NE
457 Sázavák Akce ? 2024-04-29 12:39:23 Kolíkáč NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   ? 2024-04-28 10:04:13 Kolíkáč ANO
566 Sázavák - organizace Akce ? 2024-04-27 08:35:38 Kolíkáč ANO
320 Peklo severu Akce ? 2024-04-22 18:22:29 Strejda NE
20 Zajímavé informace   ? 2024-04-19 19:48:53 D!ablo NE
43 Kalendář akcí   ? 2024-04-17 23:31:53 Kolíkáč NE
509 Rytířov Akce ? 2024-04-17 07:24:39 Kolíkáč NE
623 L´Etape CZ by TdF Akce ? 2024-04-11 07:03:25 Kolíkáč NE
371 Soustředění na Jižní Moravě Akce ? 2024-04-08 23:28:21 Quit NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT