Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Krakonošův cyklomaraton  (ID: 552)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-07-02 16:20:41
report ČT
Autor: Luke Datum: 2021-07-02 08:57:14
Kolíkáč: To se dá snadno zařídit... nastaveno jako foto týdne pro první listopadový týden a jestli nikdo nic nepřidá, tak tam bude až do Vánoc :)
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-07-02 08:43:04
Radime díky za bezva report! Potvrzuji, že 32 zubu vzadu zvládne krátké vodítko Shimano Ultegra. A pro nás starce je to vysvobození v těch rampách Nechápu, kde jsi ještě bral síly a morál na návrat na ubikaci do výšky 850. Já litoval, že nemám automat v autě, jak mě braly křeče na spojce

Luku, na tohle budu čumět celý listopad a prosinec
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-06-22 21:27:39
Vyzobány orange fotky do galerky
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-06-20 21:44:09
Stálí zpravodajové nezklamali, díky za parádní reporty! Tyhle maratonské války, to je tedy žrádlo, tomu se málo co vyrovná. Nepřestávám sám sebe překvapovat, jak to chci znovu a znovu, zase něco podobného zažít, a čím jsem starší a to více si vážím, když se to povede.
Luku, ten náš vysněný Pavel byl na dosah, nemyslím teď na nic jiného, než jet sobotní Bumbálku ve stejném složení jako včerejší Žacléř!
Jo a aby to nezapadlo, včera jsme brali bramboru v týmech na dlouhé trati!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-06-19 23:25:31
Maratonská show měla další pokračovaní, s Lukem a s Kaprem v autě se zakecat tak, až málem skončíme v Náchodě a ne v Trutnově. Tam nám hrdinně drží parking Strejda ve vychlazených garážích, díky moc! Starťák stříká do všech stran, tohle si přejeme celou zimu a je to konečně tady. S Lukem do zadních řad v koridoru, ale po startu se díky široké silnici rychle dostáváme k čelu. Cedule Žacléř, Pavel Popiolek, Luke a já, tak tohle se povedlo, hektický začátek úspěšně za námi. Na Pomezky si tempo bere na starost Pavel a držíme s ním TOP 10 našeho balíku. Vedro k zalknutí, bufet na Pomezkách chytám bidon a hákuji Luka do dlouhého sjezdu. Nejlepší z krátké nám dováží naše soupeře, které jsme nechali ve stoupání na Pomezkách, takže k Peci zase ve více lidech. Je tu i pozdější vítězka Šárka Macháčková, která jede famózně a je další motivací. V Peci jsem na odpis, začínají první náznaky křečí a pálení chodidel. Pražská bolí, ale 36x32 mi pomáhá, Pavel stále na dohled, Luke kousek za mnou. Před bufetem chytám první průstřel lýtka, ale po chvíli to rozjedu. Bufet obložen lidmi, tak riskujeme a s Lukem chceme až bufetit na Strážném. Je to sen, znovu s týmovým parťákem, znovu vím, že tahle show bude zase stát za to. Na Strážné to chceme zrychlit a sjet Pavla, ale křeče jsou proti. Je tu Míra Horváth, který už má dnes hotovo. Bufet v profi stylu, bez vycvaknutí, jeden bidon s vodou a druhý s ionťákem a valíme dále. Luke se stává motorem grupy, taky ještě cítím sílu, ale po chvíli raději lezu zase dozadu, jsem na hranici křečí a chodidla pálí jak kdybych měl v tretrách rozžhavené uhlíky. Černý Důl, ve stínu u potoka odpočívající McHammer, kterého zvedáme svými hláškami a jede s námi. Hoffmanky, jsem na limitu a Luke se vrhá do sjezdu, ve kterém nám odjíždí. Já jen tupě hákuji grupu, zadní kapsy prázdné, bidony s posledními kapkami drahocenné tekutiny. Vedro se stupňuje, je tu Hrádeček a jeden borec jde k zemi, naštěstí bez následků. McHammer se o mě stará a dotahuje zpět do skupiny, díky! Do Trutnova už je to jen transport, každý si prožívá svůj příběh s křečemi. Luke vyhrává naší grupy a já tleskám vítězce. Pak už se jen na chvíli vyjet a ponořit chodidla a kopyta do chladivé řeky. To nemělo chybu! Na Dreamera 8 minut, na Pavla 1 minuta, v tomto počasí beru všemi deseti! Ale hlavně s kumpánem Lukem v grupě, ten pocit, že je na blízku týmový hráč, to se mi prostě nikdy neomrzí, díky bejku!
Autor: Sukes Datum: 2021-06-19 16:08:43
Skvěle šlapky, přesně jak jsem předpokládal, Dreamer 8 minut před vámi a vy dva Lukáš s RObertem ve skupince s ženskou hezky do šedesátého místa a daleko před Bejkem, perfektní, dále mi vyšlo, že i medailový triatlonový reprezentant a účastník Kolodějí Matěj Burian tyhle kopce nedá, jo Pražská to není Cukrák, tam chytil minutu a pohřbil naděje na bednu, za to Jonáš úžasně, kdyby uměl spurtovat , bednu má. Slavíček tam nahnal všechny své "domácí" KOlíňáky povinně a ty postupně rozjeli velké bomby. Jen jedna jediná a pro mě očekávaně nepřekvapivá minivýtka, samo na mezičase Maršov druhá padesátičlenná grupa a vy oba v čele, a to do nich celé čtvrteční KOloděje hučím, aby byli vzadu schovaní a šetřili, je to marné, je to marné..., je to marné! Tohle ještě musíte zdokonalit.
Autor: Koník Datum: 2021-06-18 17:33:44
Kolíkáč...
Jste mistři pamatující snad všechno počasí... Kapr se konečně zahřeje a bude vzpomínat na legendární rok 2015 - Krušnoton......
jeden z mnoha reportů nesl název Peklo severu a další třeba Saunový ráj...
Pevně věřím že to zítra nezažijete a Krakonoše si užijete!
Bylo 40°C..... na občerstvovačkách vany s vodou....

Rok 2015 - Krušnoton - střední
Kolíkáč – Saunový ráj

Krušnoton 2015 byl pro mě takový saunový den. Letos jsem vzdal ambice do 53x11 marathon cupu, a mojí motivací se stal skvěle rozjetý týmový UAC, kde aspoň malým dílem trochu přispět. A do UAC se počítala střední 180km trasa. Je pravda, že mi trochu scházelo brzké vstávání, cesta do potemnělých Teplic a ranní klidný start na dlouhé trati. Střední startovala již v pekelném vedru, v megatlačenici v Krupské ulici, v nervózním začátku do Krupky.
A pak přišel první saunový ceremoniál – tropická sauna na Komáří Vížku. Hákuji Mílu Švehlu, Kapr s Jeffem, Pepou Vejvodou kousek před námi, věřím, že si sjedeme. Míla zase jede svoje parádní pravidelné tempo a v půli kopce se začínáme přibližovat vysněné společnosti. A on je tam na dostřel i Čespa. Vyschlé hrdlo stále zavlažuji bidonem, ale evidentně mě schází ochlazovací bazének na hlavu. Mílo, skvělá práce, jsme spojeni v jednu grupu, ale já jen nevěřícně zírám, že začíná Kapr zrychlovat. Nééé, řvu móóc, potřebuji trochu dáchnout, a ne si dávat jako kráva. Nohy by jely, ale hořejšek těla se mi pomalu, ale jistě začíná vařit, tento ceremoniál už nevydržím ani minutu, musím si vystoupit!
A přese mě jdou další a další borci, ale nejsem vůbec schopen háknout, jen se vyškrábat nahoru. Konečně se to trochu narovnalo, skupina není daleko, ale já jsem jako správný pacient úplně sám! Marně se pokouším o nějaké sjetí, po chvíli bezradně svěšuji nohy, otáčím se, je konec. Nic nejede, zastavuji, močím. Konečně skupina a to nádherně vypečená, z našich Technik, Hank, Pistachio. Zvedá se mi nálada, jede se pro mě přijatelné tempo, ze kterého bych snad již neměl vystupovat.
Stoupání na Mikulov je docela ve stínu, a tak docela bezbolestně se přepravuji na vrcholové partie Krušnotona, blížíme se k Flájím a k bufetu. Čeká nás sešup do Litvínova a stoupání na Dlouhou Louku, kde nechci táhnout o gram více, a tak trochu zariskuji a nenechávám si dolít druhý bidon, s jedním plným bych to měl objet. Technik s Hankem valí jako o život, ztratili jsme Pistachia, který se ne svojí vinou zasekl na bufetu, a sjíždíme si znovu železnou lady Zuzuki s Lawi, která jede famózně. Ještě se to trochu zavlní, dostaneme vodní clonu přímo z přehrady z hasičské stříkačky a pak již konečně sjíždíme Klíny.
A dole je to sauna s parním nárazem! Rozžhavený asfalt, od kterého sálá horký vzduch přímo do našich dýchacích ústrojí. RiC s dlouhé trasy jede statečně s námi, trochu ho povzbudit a pak se již soustředit na Dlouhou Louku. Další saunový ceremoniál, obdobné stavy jako na Komáří Vížce, ale naštěstí tady je obětavý motorkář s flaškami vody, která mizí na našich helmách, voda stéká po hlavě, obličeji, dresu, těle … Technik má trochu problémy, Hank hákuje čelo grupy, a pod největším závěrečným hupem je tu vodní bufet, znovu voda do sebe a na sebe. Bidon začíná chrastit, začínám si vyčítat ten riskantní tah s jedním bidonem, hlava se zase vaří a motá. Ale každý si prožívá svůj příběh, Technik mě hákuje svojí tradiční zarputilostí, je vidět, že trpí. Zuzuki jsme ztratili, ale před bufetem je znovu s námi! Teď již doplnit vše potřebné, dávám i birella, stejně jako před rokem.
Nejdelší kopce jsou za námi, kolem Flájí nabíráme zkřečovaného Čespu a znovu padáme krásným sjezdem dolů. Tak teď se jen v závěru pohoupat do Teplic. Ale další sauna s parním nárazem, průjezd Litvínovem a nekonečné čekání na vysvobozující bufet. Je to peklo, saunér nás zavřel u kamen a nechce pustit ven! Vedro je devastující, naštěstí se držíme stále ve skupině a připadám si jako na poušti, plazí se k oáze. V krajnici stojící auto, v něm Pepa Vejvoda s ručníkem kolem krku. Bufet 500 metrů, neskutečná to dálka. A oáza je přeplněna! A ta jména!
U auta ležící Jeff pod stromem, Míla, Salo … a náš Dreamer! Vana napuštěná vodou a v ní plavající birelly. Žaludek již dávno vypověděl službu, nechce přijímat žádnou tekutinu, ale vyschlá pusa si to stále žádá. Je čas i na pár vtípků, cítím se jako v cíli, vždyť své soupeře jsem vlastně dojel . A tak si ani nevšimnu, že Technik s Hankem mizí za Zuzuki, já dál bezstarostně zkouším různé pochutiny a tekutiny. A přijel Pistachio, který má stále závodní náladu a chce jet hned dál!
Sedáme na kola, Pistachio, Jeff, Míla, Dreamer, Čespa … a je to stále boj s neskutečným vedrem. Čespu s Dreamerem jsme vytratili, bok po boku s Pistachiem zdoláváme Lukov. Jeffova manželka vše dokumentuje, Jeff kamarádsky dává flašku s vodou na polití. Poslední kopec, Míla zajíždí do restaurace, a pro mě si Mikulov přichystal křeče. Nedokáži pořádně zabrat a Pistachio s Jeffem mi mizí. Neslavný to konec mého letošního Krušnotona. S pohledem na tachometr se posunuji kilometr po kilometru k vysněnému cíli. To jsem dlouho nezažil. Na metě 10 km do cíle mě míjí obživlý Míla, který jede ve trojici, ale na jeho HOP nejsem schopen reagovat. Neskutečně dlouhých a trýznivých posledních 5 kilometrů… vypíjím svůj kalich hořkosti až do úplného dna, stejně jako oba bidony... díky za saunový ráj v Krušných horách!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-06-18 09:41:31
Taky jsme takto začínali
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-06-17 15:33:36
První velehit sezóny! Zakázat si klimu a jezdit v autě s otevřenými okýnky a zvykat si na tu výheň. Sobota bude podle předpovědi pekelná, Krakonoš si nás bude chtít uvařit a upéct do zlatova. Ale ti nezlomní maratonští oranžoví blázni se zase budou hnát za těmi nesdělitelnými pocity! Tyhle šou se musí zažít, nejlépe s kumpánem s tím ikonickým nápisem na kapsách dresu "Když šlapu, tak žiju!" Tohle se nedá vyprávět u piva v hospodě, to je potřeba jezdit v zimě do Ústí a snít o tom, že to zase klapne. Bejci, je to tady! Užijte si to, bez pádu, bez defektu a v týmové euforii!
Autor: Aqua Datum: 2021-06-17 08:44:09
Pokud by někdo chtěl jet, tak mu přenechám startovné. Minulý týden jsem chytil silniční lišej a hlavně urazil brdovou páku a nejsou náhradní díly. Jsem přihlášený na kratší trasu.
Autor: Koník Datum: 2021-06-14 20:27:26
z webu pořadatele na závod 19.6.2021: z Propozic
1. COVID-19
Věnujte pozornost mimořádným opatření před startem a v průběhu 8. ročníku Krakonošova cyklomaratonu týkajících se dodržování aktuálních vládních nařízení pro pořádání hromadných akcí.

Dle aktuálních podmínek pro pořádání sportovních akcí je nutno dodržet následující:
- účastník akce se musí prokázat před prezentací buď:

negativním testem na přítomnost viru SARS CoV-2 POC ne starším než 17. 6. 2021* nebo
negativním testem na přítomnost viru SARS CoV-2 PCR ne starším než 12. 6. 2021* nebo
potvrzením o očkování, které bude mít datum 28. 5. 2021 nebo starší nebo
potvrzením o pozitivním testu, který nebude starší než 19. 12. 2020
* U negativních testů postačí potvrzení od zaměstnavatele o provedení testu s negativním výsledkem.
V případě, že závodník nebude splňovat ani jednu z výše uvedených možností, může si nechat provést preventivní antigenní test na místě. Cena testu je 350 Kč.

- účastník musí před prezentací odevzdat vyplněný self reporting formulář
Pro hladký průběh prezentace, prosíme, vytiskněte a vyplňte si formulář předem. Děkujeme.

- při vstupu do vnitřních prostor (zázemí UFFO, prezentace) používejte ochranu dýchacích cest (roušku) a dodržujte zde 2m odstupy
- ve venkovních prostorách dodržujte rozestupy 1,5m případně používejte ochranu dýchacích cest (roušku)
- dodržujte zásady hygieny a používejte desinfekci (bude k dispozici u vstupů do startovních koridorů, u vstupů na prezentaci a na toaletách)

Autor: Koník Datum: 2021-02-03 21:56:03
A je tu 8.ročník KRAKONOŠE, pro prvních 300 garantovaná cena startového..
https://www.facebook.com/krakonosuvcyklomaraton/
http://www.biketourkrkonose.cz/krakonosuv-cyklomaraton/krakonosuv-cyklomaraton-registrace/
Rok 2020
Autor: Koník Datum: 2020-06-27 11:04:28
24.06.2020 | TZ organizátor závodu, Foto: Jan Bartoň
KRAKONOŠŮV CYKLOMARATON 2020 poračuje! Rozjíždí se projekt INDIVIDUAL RACE
od 1.7.2020 do 31.8.2020......
Z důvodů opatření pro zmírnění koronavirové epidemie byl letošní ročník Krakonošova cyklomaratonu omezen počtem startujících na 500 osob. Na všechny zájemce o start se tak bohužel nedostalo a to nás přivedlo na myšlenku, zrealizovat projekt KRAKONOŠŮV CYKLOMARATON - individual race.
Celý systém je postaven na soutěžním segmentu v aplikaci STRAVA, který je shodný s dlouhou trasou KRAKONOŠOVA CYKLOMARATONU tak, jak ho absolvovali účastníci ostrého závodu 20. června 2020. Cílem je absolvovat trasu závodu v termínu od 1. 7. do 31. 8. 2020, nahrát svůj výkon do aplikace STRAVA a zaregistrováním se do startovní listiny KRAKONOŠŮV CYKLOMARATON 2020 - individual race, soutěžit s ostatními a porovnat tak alespoň na dálku svou výkonnost obdobně, jako při ostrém závodě.
Co získáte?
- Po registraci a absolvování trati finišérský šátek, stejný jako obdrželi v cíli ostrého závodu jeho přímí účastníci
- Možnost absolvovat atraktivní trať závodu za počasí a podmínek, které si vyberete
- Porovnáte si svůj výkon s ostatními
- Zasoutěžíte si o pohár pro tři nejrychlejší muže a tři nejrychlejší ženy a o limitovaný dres závodu KRAKONOŠŮV CYKLOMATATON 2020 podepsaný jeho vítězem Adamem Ťoupalíkem
Přijmete výzvu a přijedete o prázdninách do Krkonoš pokořit kultovní horská stoupání na Pomezní Boudy, Pražskou Boudu, Strážné či Hofmannovy Boudy? My věříme, že ano!
Těšíme se na Vás! http://www.biketourkrkonose.cz/krakonosuv-cyklomaraton/krakonosuv-cyklomaraton-individual-race-2020/
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-06-20 23:45:26
Hlava to chce, déšť nedéšť, lepší se trápit v nečase než sedět doma na divanu. Foto s Křižákem na prezenci zařizuje Kapr a stává se tak režisérem dnešního dalšího maratonské velkofilmu. Hned po startu 3 orange pěkně za sebou, stříkáme si do tlam týmovou euforii. První brdek nás nerozhodí, až další kopec do Prkeňáku to v jedné točce padá a chytáme s Lukem menší díru na skvěle jedoucího Kapra. Zdá se tak blízko, ale chytá grupu, zatímco já zůstávám osamocen a Luke je ještě dále za mnou. Věřím, že si mě dojede, navíc, když v dáli se valí Elite. Chci ještě najet do sjezdu v menším počtu lidí, ale profi motorky jsou tu neskutečně rychle. Takže mi není souzeno s nimi odjet ani metr, jen se motat u škarpy. Po sjezdu se formujeme do grupy, která docela jede a pod první dlouhé stoupání na Pomezky tak najíždíme ve více lidech. Kapr ovsem někde hodně vepředu, protože počítám, ze lišácky háknul Elite na rovině. V kopci na Pomezky spise bojuji sám ze sebou a s povětrnostními podmínkami, tady to moc o závodění není. Prudký vítr s deštěm, navíc se přes nás valí další a další Elite střelci. Přestávám vidět přes brýle a nechávám si zbytečně odjet skupinu s Pavlem Popiolkem. Pomezky v zimním hávu, jen to sněžení chybí. Jsem hodně dole, navíc když sjezd z Pomezek je jízda vodním toboganem. Konečně odbočka na Pec. Dávám se do kupy, ale marně vyhlížím někde v dali před sebou brachu. Je tu Jirka Šrain, což je záruka, že se aspoň trochu jede, i když ostatní moc nestřídají, ani mě moc není do zpěvu. Děsím se Pražské, na tom mokru, jak to bude klouzat. Ale vnitřní hlas mě nějak říkal, jed s Jirkou a budeš odměněn. Po výjezdu nejprudších ramp se otevírá výhled na celé stoupání a asi 200 metrů přede mnou je tam! Brácha! Dostává to neskutečnou šťávu a chci ho dojet. Zdá se mi, že letím vzhůru, ale napomáhá tomu hlavně vítr do zad Kapr bufetí a čeká, takhle si to zrežíroval a takhle to taky bude Řvu na něj euforicky proč na mě čeká a plácám ho do zad, až vystřikují gejzíry z promočených zad. Začíná paráda, která se nikde jinde nedá zažít. Víme, že takhle už dojedeme do cíle a pořádně si to chceme užít. Strážné v režii Jirky, a pak především Hofmanky jede výborně, s Kaprem ho hákujeme a velkou grupu necháváme za sebou. Pak již v kolotoči až do cíle, kdy ještě sjedeme jednoho borce, ale hlavně zezadu již nikdo nepřiletí. Byly to vodní lázně, Pomezky byla vodní apokalypsa, ale od Pražské již týmová extáze. Kapře je neskutečný, jak to furt držíš! Luke nevěš hlavu, další cenná zkušenost za Tebou, věřím, že letos ještě Mamut a Beskyd již bude v týmové spolupráci! Mlhoši parádní výkon na krátké a palce nahoru, že jsi to nevzdal kvůli předpovědi.
Kolo vyčištěné, hadry na věšáku, nohy vydrhnuté a v hlavě euforický nesdělitelný pocit, dobrou!
Autor: Koník Datum: 2020-06-20 16:55:56
Výsledky:
Krátká
38 124 detail závodníka LENOCH Milos CZE 1971 Vinohradske Šlapky 11. / Muži 40-49 let 2:40:55.1 0:17:40.8 1:05:32.5 38 1:46:23.9
Dlouhá
122 1111 SÝKORA Robert CZE 1972 CK Vinohradské Šlapky 21. / Muži 40-49 let 4:28:13.7 0:52:04.6 HMar1:02:58.6 PB1:41:44.6 PrB 2:28:25.5 HofB 3:50:54.4
123 1085 PRAGER Karel CZE 1963 CK Vinohradské Šlapky 5. / Muži 50-59 let 4:28:13.9 0:52:04.9 1:00:35.4 1:39:46.1 2:27:46.8 HofB 3:50:54.1
176 1066 KERPL Lukáš CZE 1985 CK Vinohradské Šlapky 43. / Muži 30-39 let 4:51:20.0 1:15:10.9 1:04:41.2 1:48:13.9 2:42:38.9 4:13:16.4
Týmy
10. CK Vinohradské Šlapky 13:47:47.7 421 4 SÝKORA RobertPRAGER KarelKERPL Lukáš ...

Na prvních 43 místech bylo 39 eliťáků......
Autor: Koník Datum: 2020-06-20 13:13:38
Mlhoš v cíli
38 s.č, 124 LENOCH Milos CZE 1971 Vinohradske Šlapky v kat 11. / Muži 40-49 let čas 2:40:55.1 za vít 0:17:40.8 HMar1:05:32.5 PB1:46:23.9

Kypr,Kolíkáč a Luke jsou za Pražskou boudou. Bratři jedou spolu a Kuke 14 minu za nimi,,,,
Dreamer nejede...
Autor: Koník Datum: 2020-06-20 08:59:57
Je to pech. První maraton a hned taková zkouška.!!! Dobře dojeďte! Taky už by mohl Kolíkáč doplnit nové smajlíky !!
Autor: Balu Datum: 2020-06-19 17:58:22
Drzim vsem ucastnikum palce. Poradne si to uzijte.
Autor: Kapr Datum: 2020-06-19 13:11:14
Taky to chci, na zítra se těším...
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
359 UAC - Klikovy vrchy Akce 371 2021-09-16 15:27:17 - Kolíkáč Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce 2363 2021-09-15 16:30:45 - Kolíkáč Kolíkáč NE
624 Žiželická 70 Akce 10 2021-09-15 15:10:47 - Kolíkáč Kolíkáč NE
18 Nový člen, host   790 2021-09-13 19:38:02 - Opatovický Bajkr Kolíkáč NE
623 L´Etape CZ by TdF Akce 4 2021-09-13 17:40:56 - Kapr Kolíkáč NE
615 Tour de Korutany   28 2021-09-12 19:38:38 - Luke Koník NE
422 Trénujeme v létě Akce 1651 2021-09-10 17:28:20 - Dreamer Kolíkáč NE
421 Závodíme v létě   593 2021-09-10 11:19:41 - Kolíkáč Léňa NE
270 Krkonoše aneb na kole až do nebes Akce 121 2021-09-10 09:14:24 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
488 UAC - Dobrovice Akce 186 2021-08-31 13:34:46 - Sukes Kolíkáč NE
606 Tour de Zelenak Akce 24 2021-08-30 18:29:51 - Kapr Nick NE
214 Železný dědek Akce 114 2021-08-26 21:40:54 - Kolíkáč Kuře NE
20 Zajímavé informace   1570 2021-08-26 14:21:10 - Kolíkáč D!ablo NE
502 Akce v Alpách   157 2021-08-26 12:04:19 - Kolíkáč Canadien NE
319 POS - Poslední Šlápnutí - organizace Akce 308 2021-08-23 09:38:51 - Strejda D!ablo ANO
46 Kola - servis, nákup ...   2540 2021-08-21 10:32:43 - D!ablo D!ablo ANO
605 Nepoliská stovka Akce 19 2021-08-17 12:30:15 - Kolíkáč Strejda NE
123 Zlaťák Akce 409 2021-08-12 06:57:09 - Sukes Iceman NE
424 UAC - Kolem Posázaví Akce 276 2021-08-10 11:51:57 - Kolíkáč Kolíkáč NE
461 Jičínská 50 Akce 15 2021-08-09 13:05:08 - Kolíkáč Robin NE
374 Mamut Tour Akce 1138 2021-08-05 21:07:36 - Kolíkáč Strejda NE
258 Roadcup   227 2021-07-29 21:29:12 - Dreamer Kolíkáč NE
614 Prachem Svatební cesty Akce 20 2021-07-28 07:57:09 - Koník Kolíkáč NE
317 Beskyd Tour Akce 852 2021-07-25 21:31:53 - Kolíkáč Kolíkáč NE
581 UAC - MČR SAC   108 2021-07-19 06:41:06 - Kapr Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT