Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Krakonošův cyklomaraton  (ID: 552)

Ostatní témata
Autor: Strejda Datum: 2023-09-25 16:08:59
Krakonos zprovoznil prihlasky na pristi rok. Zatím je to za snizene startovni:
990 Kč do 30. 9. 2023
1190 Kč do 30. 11. 2023
1490 Kč do 12. 6. 2024
Takže kdo si veri na pristi sezonu - asi je na case se prihlasit.
Autor: Žába Datum: 2023-06-14 06:50:24
Já bych se svezl. Bydlím na Pankráci, nebude to moc velká zajížďka?
Autor: Strejda Datum: 2023-06-11 20:55:59
Jedu tam v sobotu rano. V autě mám místo pro dva ciklisty, s kolami uvnítř. Kdyby někdo měl zákem o svezení - dejtě vedet.
Autor: VSid Datum: 2023-05-16 08:20:45
Přespává někdo?
Autor: Sukes Datum: 2023-03-26 10:57:22
Pouhý Slavíčkův pseudomarketing, takhle vyhrožuje každý rok a má tam stále méně a méně závoďáků...
Autor: Vláďa Datum: 2023-03-26 10:16:21
Dlouhá trasa bude omezena na 350 lidi...
Autor: Kulhoš Datum: 2023-02-03 16:30:29
Taky už jsem se přihlásil. Ale v týmech vam to asi kazit nebudu
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-02-03 16:01:14
Uděláme až těsně před, podle toho kolik nás bude, zatím to vypadá takto.
Autor: Vláďa Datum: 2023-02-03 12:57:18
Co týmová soutěž?
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-02-03 10:23:13
Registrace 2023 spustena.
Rok 2022
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-30 11:06:18
Radime díky za parádní report, je skvělé jak to furt dáváš a sepisujes! A ty pocity jsou u většiny stále stejné, prostě cyklistika bolí, a kvůli tomu to asi všichni děláme...
Autor: Dreamer Datum: 2022-06-29 09:49:47
Parada, krasny zaber!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-28 10:46:46
Krátký sestřih na ČT sport. Snílku je tam zdokumentováno, jak mi předáváš bidon Díky!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-22 09:31:40
Další záplava vyzobaných orange fotek v galerii, koukám, že Pavel má konečně správného domestika.
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-20 22:23:56
Vrchařské segmenty Krakonoše: "Olesnak" :: "Horní Malá Úpa Climb" :: "Od křižovatky po Pražskou" :: "Dolní Dvůr - Strážné" :: "Rudník Climb"
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-19 10:02:08
Vyzobáno ze Stravy:
Liba
Po dvou letech návrat do Krakonošova království. Šel jsem do toho s velkým respektem, protože jsem věděl, že to bude zase strašně bolet.Z výsledků ani nejsem zklamaný, ale reálné bylo být někde kolem dvacítky.Jenom jsem nebyl v pravou chvíli na správném místě a pak už neměl nohy si to dojet.Ale zazávodil jsem si parádně a nakonec i vyhrál aspoň naší skupinu.Protože to je na tý amatérský cyklistice nejlepší,že neexistuje žádný tabák nebo grupeto,ale tvrdě se bojuje o každý flek až do cíle.A to nejlepší nakonec,v tombole jsem vyhrál druhou cenu-kraťasy Assos.Jak se ríká:"Štěstí sedlo na vola".

Víťa Novák
Na startu jsem tentokrat nestal tak vzadu co normalne, takze pohoda. Hned od zacatku se jelo celkem tempo. Zacler docela bolel, dokonce jsem tam nechal diru, co jsme na horizontu dolepovali (myslel jsem ze je kopec o dost delsi). Pod Pomezkama nas dojeli elitaci, kteri startovali 5 minut po nas. Hodne se zrychlilo a ja se odvaril jeste nez zacal kopec. Nejdriv mi vsichni ujeli, ale pak jsem se dolepil do skupiny s Pavlem. Ve sjezdu jsme se spojili se skupinou s Libou a razem to nevypadalo tak zle i jsem se zacinal citit lepe. Bohuzel, ruplo mi lanko od prehazky. Dorazem jsem to o 2 posunul, ale na 36/13 Prazska jet nejde. 36/16 mozna ale tohle ne. Zkusil jsem to a svalil se jak sud. Tak nebylo co resit a jel jsem do Trutnova.

Honza Kulhanek
Poprvé dlouhá a vlastně i spokojenost. I když posledních 30km na samotku.A nová hláška roku Hezky jedeš na ty kila

Štája
NP 255W; Na Žacléři to přede mnou praskne a tak opět v druhé skupině asi 20 lidí, nicméně se nějak zformujeme a povede se nám dolétnout balík v Polsku, ale stojí to hodně sil. Pak pod Pomezky v první skupině, kde se začíná odpadat a končím nakonec v 6ti členné skupině. V údolí před Pecí se k nám připojuje ještě Ondra Zvoníček, který měl asi nějaké problémy, jinak je výkonnostně mnohem silnější. Ve výšlapu na Pražskou boudu nám odjíždí, nevím co tam má za kazetu ale točí si krásně kadenčně, za to mě to teda vůbec nechutná, takhle jsem tady ještě nikdy nebojoval. Na Pražské boudě jsme ve dvou a odtud tak jedeme přes Strážné až pod Hoffmanky, kde sjíždíme někoho zapomenutého a jedeme ve třech nahoru na Hoffmanky, točíme se všichni tři, ale dva km před vrcholem nás dojíždí někdo po defektu z Elkovu. Nějak na to vůbec nezareaguji, proletí děsně rychle, jeden parťák z bike ranče to zachytí a odjíždí s nim a druhý vycouvá a na vrcholu jsem sám a takhle jedu taky až do cíle. Nikdo přede mnou a nikdo za mnou, jen občas předjedu někoho z krátké. Jedu takovou údržbu a čekám jestli mě někdo dojede, což se nestane. Z Hoffmanek ani nemám pocit že jedu závod :D

Marcel Boháč
UF!!!To byla fuška. Po startu ještě za zaváděcím autem, všichni se samozřejmě cpali dopředu, to těsně vedle mě lehlo. Pak celkem klid až před Źacléř, tam jsem s vypětím všech sil uzavíral čelní balík. V Polsku zase celkem klid, bohužel jen do doby, kdy nás těsně před stoupáním na Pomezky dolitli eliťáci v čele s Bártou. Tam už svoje tempo, půlku kopce sám, pak mě dojelo asi 6 borců. Ve sjezdu nás dojelo dalších asi 20. A pak to přišlo Pražská Bouda, tam jsem se snažil to odjet na čele, povedlo se . Nahoře nás zůstalo asi 8, po sjezdu taky a přes dvě zbývající vrch. prémie Strážné a Hofmanky jsme pravidelným tempem posbírali ještě několik korálků. A už se blíží finiš, tam jsem věděl, že je ve skupině můj soupeř, poslední km jsem dělal, co jsem mohl, nicméně se mi přízrak z Vysočiny nepodařilo setřást. No a 200m před cílem si mě povodili a bylo. Takže nakonec 3 flek. Spokojenost

Jonatan
Startujeme v amaterech (řešíme se Slavickem, kdybych mu nepsal, tak jsme v hobby, takže to tak zůstane). Borci nás sjíždí už za hodinu, což jsme nečekal. Do té doby se snažíme udržovat tempo. To se ale pokazí před Lubawkou, kdy odjíždí čtveřice (myslím). Hodně lidí nemá žádný zájem střídat už předtím. Po tom co odjedou přestává logicky střídat Xeelo a začínáme solidně parkovat. Pomezky se jedou ve velmi sviznem tempu, ale bez nastupu a relativně mi to vyhovuje. Zrychlení na prémii vynechavam zcela a doufám v následné spojení, což se naštěstí děje. Tvrdé dělení je na Pražské. Borci to v nejprudsi části rozjíždí velmi poctivě. Pro některé je to taky až moc a cestou nahoru je dojizdime a vpředu zůstává pouze čtveřice- 3x Elkov a 1x Favorit. Nás je 7, bohužel po pár km chytá Néža křeče. Ve sjezdu na dolitne ještě Fisnar, který jede solidní kudlu. V údolí do Strážného z ničeho nic nastupuje Kmínek, což zaboli a ztrácíme Fisnara. Pak už víceméně tocime ve složení Kminek, Tpupalik, Prochazka, Hula, Kollert a ja až do cile. Povede se mi finiš a beru 5. misto. Spokojenost

Michal Kollert
Dnes hodně věcí nevyšlo a korunoval to pád 200m před cílem. Přeci jen boj o páté místo celkově s Jonášem z naší druhé skupinky motivoval. Nohy byly v závěru lepší a lepší tak byla chuť. To jak pořadatel vyřešil cílové plůtky bylo dost crazy a taky jsem kvůli tomu zažil nejvíc šílený pád na kole, co pamatuju Takže místo pátého místa celkově desátý flek, poslední z naší druhé skupinky. Naštěstí bez následků tak to beru jako největší dnešní vítězství Holky skvělý support na pražské a hoffmankách. Dělo se toho hodně, bylo by to na dlouhý report, ale tolik času teď nemám a on něco brzy napíše Jirka Horký!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-18 21:38:25
Hrůza z vedra, hrůza z křečí, ale nic z toho se nakonec u mě nekonalo. Kapr s Lukem rozjeli začátek do Prkeňáku s čelem ve velké stylu, Dreamer mě naštěstí dotahuje zpět po prvním sjezdu do Bernartic. Přesně podle předpovědi ing. Sukese si vystupujeme před nájezdem na hlavní směr Žacléř. Asi by to ještě šlo to vydrásat kousek s nimi, ale respekt z těch dalších stoupání v tom vedru nám rozumně zavelel konečná, vystupovat. Já se trochu srovnávám a také se zapojuji do střídání. Tohle je sen, 4 orange za sebou ve větší grupě valí do Polska. Dojíždí nás elite, které startovalo 5 minut za námi a Luke bohužel trefuje jámu a je vyřazen z dnešního boje. S Dreamerem držíme grupu a stoupáme na Pomezky. Vedro se stupňuje, ale jsme tam. Bufet projíždím, Dreamer zastavuje a bere bidony. Před Pecí mi ho předává a chladím si hlavu, krk a záda. Sjíždíme Vláďu Kloze, se kterým chci dojet do cíle. Pražská letos nějak uteče, i možná díky společnosti Milana Sýkory, který nás povzbuzuje na biku. Dreamer znovu staví na bufetu a sjíždí si nás ve stoupání na Strážné, kde mě znovu osvěžuje jeho podaný bidon! Tohle je závazek, zodpovědnost, že nesmím zkolabovat. Peru do sebe jedno magnesium za druhým a nohy furt překvapivě drží. Jaký rozdíl oproti minulému týdnu! Strážné zastavuji doplnit bidony, banán a rohlík a mažeme dále. S Vláďou +1 stoupáme Černým Dolem a dojíždí nás znovu Dreamer. Je radost ho vidět, jak si to užívá, přece jenom v těch kopcích má navrch a pomůže nám sjet grupu před námi. Neskutečně si to užívám, ten pocit, že křeče snad nepřijdou a nohy jsou silné. Valíme do Trutnova přes Hrádeček, kde znovu sjíždíme osamocené bojovníky. Rekognoskuji šedivé vlasy zpod helmy a žilnaté nohy a čuchám soupeře z kategorie nad 50. Po shlédnutí startovní listiny včera bych TOP5 bral všemi deseti. A jednoho padesátníka jsme asi sjeli. Dreamer tahá grupu v Trutnově, já si hlídám soupeře, který to napral do závěrečného sjezdu a nevybral dole zatáčku a skončil na chodníku, naštěstí bez pádu. V cíli Luke hlásí bramboru, no ty wado, Snílku, z půlky je Tvoje, děkuji moc!
Díky bejci, orange maratonská show pokračuje i v tomto roce, je to stále sen! A ta koupel a plavání v Úpě , to jsou okamžiky, které se hluboko zaryjí do vzpomínek!
Autor: Bobek Datum: 2022-06-18 20:07:22
Gratulace vsem. Poklona ze to date v elite baliku!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-17 17:43:11
Holim nohy, podpaždí, tlamu, striham nehty, trham chlupy z ucha a z oboci...na Pražskou nechci táhnout ani deko navíc...těším se na ochlazovací bazének v Úpě, jako před rokem
Autor: Luke Datum: 2022-06-17 16:25:09
Jo, počasí ideál na polehávání po škarpách...
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
190 ELM - Extraliga Masters   735 2023-12-03 16:37:22 - Kolíkáč Kolíkáč NE
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 372 2023-12-02 21:25:11 - Dreamer Kolíkáč ANO
67 Soutěž Šlapka roku   549 2023-12-02 09:33:20 - Kolíkáč Jura ANO
629 Praha-Doksy-organizace Akce 8 2023-12-01 11:31:23 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
587 Bez kola to taky jde ...   184 2023-11-28 21:03:56 - Yetti Malina NE
439 Trénujeme na podzim   2801 2023-11-26 14:35:01 - Kolíkáč Kajman NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2851 2023-11-22 08:27:18 - Kolíkáč Soused ANO
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2023-11-06 17:31:46 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
365 Vítání Martina na bílém kole Akce 596 2023-11-05 11:13:58 - Sergei Kolíkáč NE
60 Loučení, to je vám těžká věc ...   219 2023-11-03 22:39:44 - Kolíkáč Jiřík ANO
18 Nový člen, host   840 2023-11-03 21:51:47 - vt Kolíkáč NE
633 SuperGiroDolomiti Akce 3 2023-11-02 23:21:32 - Kolíkáč Kolíkáč NE
229 CT Author Cup Akce 174 2023-11-02 22:37:35 - Kolíkáč Gejza NE
74 POSPOS - Po stopách POS Akce 329 2023-10-30 16:50:17 - Strejda Kolíkáč NE
405 Praha-Doksy Akce 854 2023-10-20 12:44:00 - Kolíkáč Kolíkáč NE
545 Hurá v říjnu na Ještěd Akce 359 2023-10-10 20:44:12 - Kapr Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT