Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: UAC - Kolem Posázaví  (ID: 424)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-08-02 15:44:17
Vít Novák
Po loňské nepřízni počasí se dneska vydařilo mimořádně. Díky tomu se nám na startu sešla rekordní účast. V prvním balíku nás odstartovalo 60 a celkem 189. Začátek jsem rozjel na špici a jel takové tempo, aby mi chutnalo. Ještě před půlkou kopce se ale přese mě převalila Nikola Nosková a pár natěšených Lawi borců a zbytek jsme dost letěli. Dost lidí jsme tedy očesali už v Hradci. Před Oplanama nastoupil Filip Endler. Něco si najel, ale balík letěl a věděl jsem, že nemůže být daleko. Talmberk se jel celkem v klidu a překvapivě ani Ježovice nebylo takové ródeo, jako jsem čekal. Šternberk taky šel a kdyby nás nezbývalo skoro 30, tak bych si i začínal myslet, že na mě nějak záhadně sestoupila forma. Zdebuzeves se začla přesně to, co jsem potřeboval- solidní tempo ale bez nástupů. Pod vrcholem jsme skoro měli Fílu a věděl jsem, že to nevěští nic dobrého. A taky že ano- Venca práskl do koní a skupina se rozletěla. Vpředu zůstalo 12 lidí a já jel v 6 za nima. Kromě mě tu naštěstí bylo pár dalších těžkýh vah a ve sjezdu jsme se dotáhli. Od Kácova to bolelo, ale vydržel jsem. U Zbizub nám odskočila nejsilnější trojice a myslel jsem, že už je neuvidíme. Překvapivě jsme ale do Ratají v 10 perfektně spolupracovali a dolepili se. Na jednu radost z dílčího úspěchu, na druhou už tolik ne, protože jsem cítil, že Rataje nepůjdou. Domněnka se potvrdila hned po pár šlápnutích. Naštěstí jsme zformovali po horizontu 5-člennou skupinku odpadlíků a prali se s protivětrem společeně. Ke konci mi docházela voda, ale žádné křeče mě naštěstí nechytly. Cílový kopec jsme začali ve 4. NIkdo neměl chuť na žádné blbnutí s nástupy. Zkusil jsem trochu zrychlit na kostkách. Moc už to nešlo, ale jeden kousek jsme ztratili. Rovinku hodně pěkně potáhnul Honza Pech. Na kostkách odpadl a zbývající kolega jel hodně pěkně. Čekal jsem, kdy mi dojde- už jsem byl kousíček od toho si vystoupit. Nakonec jsem ale vydžel až do konce a ve špurtu ještě nějak záhadně vymáčknul zbytek sil a přelezl ho. Co se týče výkonu i výsledku vzhledem k letošním výsledkům veliká spokojenost. 3:16 ztráta na vítěze na tomhle profilu jde. Z pořadatelského pohledu se nám vyhly úrazy jezdců a to je asi nejdůležitější.

Jonáš Vojtěch
Vítězství pro Václav Nežerka, parádní teamová práce. Velký dík patří Vít Novák a ostatním organizátorum.
Po nemoci a vice jak měsíci bez závodu nohy s otazníkem, ale nakonec to táhlo dobře Hradec se jede vcelku svižně, úplně mi to nechutná. V Oplanech odjizdi Filip Endler. V balíku se moc nejede a nejvíce tahá Nikola Nosková Fiky následně organizuje skupinu a Filu sjizdime ve stoupani na Zdebuzeves. V Kacove za hlavnim kopcem za to beru a odjizdime s Nezou a Fikym. Jedeme srot, říkám si, že je to vyřešené, ale skupina nás ve sjezdu do Rataji sjizdi. V Ratajich v druhé části vsadí Néža a na kolejích jsme 4 - já, Neza, Tom, Fiky. Jedeme, stridame, budujeme náskok. Před Vyzerkami prvně nastupuji, po chvíli mě sjíždí Fiky s Nezou, Tom chytá diru, zvolnujeme a Tom nás sjíždí. Takto Fikymu zkoušíme nastupovat, nicméně je silný a většinou je na zadním kole nastupujiciho rychleji než zbytek z teamu za Fikym Chudák tom má křeče a opakovaně se vrací. Říkám si, že to bude těžký to nějak vyřešit. V Hradovych nastupuje Neza, Fiky za ním, já chytam diru a dojizdim to. V Ondřejove na prvních kostkách za to beru Fiky za mnou, Neza lehká díra. V kostkach na hvězdárnu parádně nastupuje Tomáš Kotrlík , pak stupnuji tempo, ale jsme stále 3. Do tocky najizdi prvni Neza a dari se mu vyhrat, já ještě prelezu Fikyho a beru druhý flek. Povedlo se to.

Jirka Baier
Kolem Posázaví. Do naha.
Kopeček po startu, věřím, že se pojede v poklidu. Ne. Cuká to, po nočních silných deštich hafo kamení, brzdí se do kopce, broo. Početný balík mizí v dál, na taneček nemám nohy. Formujeme skupinku několika lidu. Střídáme asi 3 z cca 8 lidí, jede se divně, kurva hodně divně. V průběhu závodu napříč všemožnými skupinami z ruzných balíků, s balíkem 2 pěkné svezení, posledních 25 km už hodně za oči, tam někde v grupettu. V cíli zcela prázdné nádrže, myslím, že jsem zhubnul. Za rok budu takovej vůl, že zase přijedu... .

Líba JANOUŠEK
Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Po loňské absenci a předloňském nečekaném vítezství jsem věřil v lepší výsledek. Asi se projevilo, že jsem od Krakonoše díky dovolené a nemoci nezávodil. Už po prvním kopci jsem věděl, že dnes to nebude můj den a dobrá hlava je půlka úspěchu. A svým výkonem (ale příjemně) mě překvapili jiní. A ještě musím vyseknout poklonu a poděkovat pořadatelům, že v dnešní nelehké době stále najdou sílu a chuť uspořádat tak organizačně náročný závod.
Autor: Kolbaba Datum: 2022-08-02 15:00:50
Ale já to chápu, také jsem býval mladý a odvážný. Teď si častěji připadám jako Dr. Galén
Autor: Luke Datum: 2022-08-01 20:39:47
Kolbabo, máš pravdu, bohužel jsou chvíle kdy pod adrenalinem děláme věci, na který nejsme hrdí. Zpětně si pořád myslím, že bych z reakcí lidí přede mnou poznal, že tam auto nebo cokoliv je. Ale samozřejmě jel jsem někam, kam jsem neviděl, hrdej na to nejsem.
Autor: Kolbaba Datum: 2022-08-01 18:49:33
Lukáši, moc pěkně napsáno, člověka potěší a motivuje, když jezdce závod baví. Akorát z větičky: "Ne tam auto být nemůže utěšuju se, 60 km/h na budíku a posílám to tam. Uf přežil jsem" trochu mrazí. Byl jsem před časem u toho, že (na jiném místě) auto bylo. Ještě, že sedím v cíli. Chlapi, opatrujte se.
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-08-01 08:36:24
Předem, znovu velké díky do Kladna za parádní hromaďák se vším všudy! Před startem velké překvapení, když na lavičce v Hradci sedí Laco! Ty wado Laco! To jsou emoce! S Technikem a Kaprem vyťapkáme první brdky, které nám neudělají zásadní problém. Ani Talmberk není překážkou a do Ratajů valíme v orange lajně. Podveky už koušou, ale nohy mi jedou, jsem v první očesané grupě. Ale ani letos mi není souzeno! V půlce jsem vysazen, ještě hecuju Laca Šindeláře ke sjetí, přes Zalíbenou to zkouším sám, ale nepůjde to. Pokorně svěšuji a čekám na Technik group. Tady už se kopce jedou o poznání přijatelněji. Zdebuzeves nahoře skvělý support bidonů od Káji z Průho. Tohle zavazuje! Za Kácovským dloubákem sjíždíme velkou skupinu z 1.balíku. Je nás kolem 30 a cesta pokojně ubíhá Rataje jsou zpestřeny dalším skvělým orange supportem, tentokráte od Alice od Technika. Nemuset šetřím pitím je luxus! Díky, veledíky moc oběma obětavým! Valíme pod cílový kopec, kde se bude rozhodovat, s Technikem nechceme hrát druhé housle a jedeme s nejlepšími s grupy. Technik jede famózně a nacvičené kostky v Ondřejově z úterý se mu hodí. A stejně tak na cílových kostkách, kde těsně prohrává 1.flek z naší grupy! Já odháním křečky a dojíždím za ním o pár míst a tak nějak čuju, že bedna je zase daleko, což se v cíli potvrzuje. Uviset Podveky byl základ, který jsem si zase nesplnil ... Poklona všem, co se nebáli přijet podpořit amatérskou cyklistiku s číslem na zádech a obohatit balík svými výkony! Výsledky, Flyby a první vyzobané fotky u akce ...
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-07-30 20:46:44
V neděli ráno jedeme na kole na start zahřát nohy ... 8:45 - kruhak Jiznak - Kolikac, Technik ....
Autor: Technik Datum: 2022-07-29 20:49:00
8:45 Kruhak
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-07-29 14:16:26
Tak kdo dál? Tahle Posázavská paráda nelze vynechat!
Letos upravená trať a zde tradiční vymazlená virtuální prohlídka od držáků z Kladna Díky rozkopané Stříbrné Skalici změna trasy, jedou se Konojedy a Hradec dolů ...
Autor: Luke Datum: 2022-07-26 22:01:42
Dneska tam byl semafor a dva vyfrézovaný kusy, ale vzhledem k tomu jak rychle opravovali ty kusy minulý týden, tak to možná už zítra zalejou a bude to OK
Autor: Kolbaba Datum: 2022-07-26 21:27:37
Ahoj. Dej nám prosím hned vědět, jakmile to projedeš.
A ještě dotaz, resp. prosba: Nemohl bys nám v neděli odmávat nějakou křižovatku ? Moc by nám to pomohlo.
Ještě teď mám před očima Tvůj úprk do Ježovic před zaváděcím vozem.
Autor: Vyhup Datum: 2022-07-26 08:29:08
Jj, průjezdné to v téhle fázi je bez omezení. S opatrností kvůli hrubšímu povrchu, sjížďecím a najížděcím hranám. Zítra, nebo ve čtvrtek jedu do Krymlova, okouknu situaci, podám info.
Autor: Kolbaba Datum: 2022-07-25 23:26:31
Chlapci, nestrašte nás. Je to doufám průjezdné. Na mapách ani dopravní info uzavírka není...
Autor: Vyhup Datum: 2022-07-25 09:01:53
Bobek píše správně, po včerejším průjezdu v tomto úseku, je několik částí silnice vyfrézovaných.
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-07-24 22:43:40
K Benátkám je to už opravené ...
Autor: Bobek Datum: 2022-07-24 22:30:23
Od Oplanské křižovatky k Vlkančické nový asfalt, ale dále k Benátkám vyfrézované úseky. Tak snad to v týdnu zalepí a nepojedou dál; škoda že vynechal sjezd do Ledečka se stoupáním na Bělokozly. Klobouk dolů kdo se pod toto podepsal...
Rok 2021
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-08-10 11:51:57
Posázaví na CFC.
Autor: Kapr Datum: 2021-08-04 10:44:17
Také se připojuji ke chválení, především organizátorům, kolegům z týmu za účast a bráchovi za vzduchový pytel, sprchu od jeho zadního kola a zábavu...
Autor: Kolbaba Datum: 2021-08-02 18:21:50
Šlapky, díky. Ještě že se takhle pochválíme navzájem, když to za nás nikdo jiný neudělá. Byli jsme s Víťou včera trochu rozpačití, ale když to teď čtu a slyším, tak jsem možná rád, že bylo počasí, jaké bylo. Král Šumavy se taky nepodbízel středomořským klimatem. Ať žijí bahňáci.
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-08-02 14:14:04
Luku to je pecka report. Moc Ti to přeji, co teď zažíváš, svézt se s čelem obou balíků je skvělý výkon! A v cíli jsi fakt vypadal, jak kdyby jsi si něco šlehnul! Uááá vivat cycling!
Autor: Kolbaba Datum: 2021-08-02 00:49:23
Pane Kolíkáč, mám radost, že máte radost. Report potěšil.
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
437 Závodíme na podzim   228 2022-12-06 10:16:05 - Kolíkáč Strejda NE
81 Vinohradské Běhny   3926 2022-12-05 08:55:16 - Barbánek Kolbaba NE
439 Trénujeme na podzim   2792 2022-12-03 21:34:10 - Čespa Kajman NE
258 Roadcup   241 2022-11-29 17:19:14 - Kolíkáč Kolíkáč NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   694 2022-11-29 17:13:08 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 362 2022-11-29 15:30:17 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2022-11-28 18:25:25 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
403 Sudety Tour Akce 414 2022-11-28 18:24:49 - Kolíkáč TinkTink NE
190 ELM - Extraliga Masters   718 2022-11-27 16:19:17 - Vláďa Kolíkáč NE
231 UAC - závěrečný balík Akce 135 2022-11-27 16:06:09 - Kolíkáč D!ablo ANO
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2796 2022-11-22 16:30:31 - Kolíkáč Soused ANO
67 Soutěž Šlapka roku   544 2022-11-18 11:30:55 - Kolíkáč Jura ANO
365 Vítání Martina na bílém kole Akce 583 2022-11-16 08:48:09 - Kolíkáč Kolíkáč NE
18 Nový člen, host   821 2022-11-13 10:46:03 - Kolíkáč Kolíkáč NE
502 Akce a závody v Alpách   175 2022-11-10 19:59:32 - Barbánek Canadien NE
611 Bikepacking   35 2022-11-07 07:39:03 - Bobek Turista NE
374 Mamut Tour Akce 1145 2022-11-04 18:08:22 - Luke Strejda NE
608 Českobrodská vánoční desítka Akce 209 2022-11-02 10:18:50 - Kolíkáč Strejda NE
20 Zajímavé informace   1579 2022-11-01 16:35:02 - Sukes D!ablo NE
43 Kalendář akcí   237 2022-10-30 18:49:01 - vt Kolíkáč NE
74 POSPOS - Po stopách POS Akce 322 2022-10-29 06:34:21 - Balu Kolíkáč NE
545 Hurá v říjnu na Ještěd Akce 350 2022-10-17 17:37:21 - Sukes Kolíkáč NE
442 UAC - Tour de Brdy Akce 168 2022-10-10 15:19:02 - Strejda Kolíkáč NE
60 Loučení, to je vám těžká věc ...   209 2022-10-09 20:46:50 - Mlhoš Jiřík ANO
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT